650 TL'ye Ekipman Önerisi

qreand

Hectopat
Öncelikle selamlar. Dün yine bununla ilgili bir konu paylasmistim fakat bir klavyeye 700 TL vermeyi saçma buldum. Ben mouse olarak Pugio veya G502 düşünüyorum sizde mouse olarak 300 TL'yi geçmeyecek şekilde öneride bulunursanız sevinirim. Klavyeye geldiğimizde ise G213 veya K55 düşünüyorum klavye olarak da 350TL üstünde düşünmüyorum. Son olarak kulaklık Steelseries Artics 3 alacağım sizde kendi ekipmanlarinizi ve tavsiyelerinizi söylerseniz sevinirim.

-Gamepower Warlock blue switch
-Steelseries siberia 200
-Steelseries rival 600

Benim ekipmalarım bunlar. Hespinden de memnunum. Rahatlıkla bunları alabilirsin.

Kulaklık: Steelseries Siberia 350
Mouse: Logitech G300s
Klavye: Ne sen sor ne ben söyliyim çok dandik bişey inşallah yakın zamanda güzel bişey alıcağım.

Kulaklıktan aşırı memnunum diyebilirim 7.1 desteği var zaten fakat mouse elime biraz küçük geliyor. Elime küçük gelmesi dışında başka bir -'si yok diyebilirim.

-Steelseries siberia 200
-Steelseries rival 600

Benim ekipmalarım bunlar. Hespinden de memnunum. Rahatlıkla bunları alabilirsin.
Arkadaşa katılmıyorum. Gampower Warlock dışında diğerlerini alabilirsiniz. Gamepower Warlock alınmaz aldırılmaz.
Mouse: Steelseries Rival 310
Klavye: Steelseries Apex 150
Kulaklık: Steelseries Arctis 3
Kulaklık olarak doğru seçim yapmışsınız bana kalırsa.
Klavye şuan Hepsiburada'da indirimde hemen almanızı öneririm.

-Steelseries siberia 200
-Steelseries rival 600

Gamepower sevmiyorum ama sagolun
Arkadaşa katılmıyorum. Gampower Warlock dışında diğerlerini alabilirsiniz. Gamepower Warlock alınmaz aldırılmaz.
:kulaklık:
Mouse olarak Steelseries sevmiyorum G502'yi önerir misiniz?

G502 güzel mouse. Sizi üzmez fakat G502 300 TL altı bir mouse değil.

Steelseries Rival 310 daha iyi bir seçim olucaktır fiyat olarak. Steelseries mouselarını sevmeme nedeniniz nedir?

-Steelseries siberia 200
-Steelseries rival 600

Gamepower kesinlikle önermem. Biraz daha bütçe ayırıp daha sektörde kendine yer edinmiş elit markaları tercih edebilirsiniz. Örneğin steelseries,razer,logitech,corsair

yerine Apex M400 daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Steelseries Apex 150 çok daha iyi bir klavye. Neden Apex 150 yerine M400 tercih ettiniz?
Gamepower kesinlikle önermem. Biraz daha bütçe ayırıp daha sektörde kendine yer edinmiş elit markaları tercih edebilirsiniz. Örneğin steelseries,razer,logitech,corsair
Size bir konuda katılmıyorum Razer klavye olarak tercih edilecek bir marka değil. Razer'ın klavyelerinin fiyatı altında daha iyi klavyeler bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı