650 TL Ekipman önerisi

theshape123321

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba 5-6 sene önce Logitech G105 ve Logitech G230 aldım, hala da kullanıyorum fakat değiştirmenin vakti geldi diye düşünmeye başladım. Kulaklık ve Klavye için Toplam bütçem 650 TL'dir. CS:GO, PUBG gibi ses kasmanın önemli olduğu oyunlar oynuyorum. Marka fark etmez, Klavye'de mekanik olursa iyi olur. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çocuk gibi ışıklı mışıklı olması önemli mi?
------------------------------------------------Kulaklık--------------------------------------------------
------------------------------------------------Klavye---------------------------------------------------
İndirimli fiyatları 700 tutuyor normalde 1000'i yakalar. Tavsiyem kullan ama istersen daha çok araştır.
(Klavyeye çok önem verme kulaklık ses kasma konusundan önemlidir(bnce) )
Kulaklık kablosuz olduğu için daha rahat kullanıcağını umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
çocuk gibi ışıklı mışıklı olması önemlimi
------------------------------------------------Kulaklık--------------------------------------------------
------------------------------------------------Klavye---------------------------------------------------
indirimli fiyatları 700 tutuyor normalde 1000 i yakalar tavsiyem kullan ama istersen daha çok araştır
(klavyeye çok önem verme kulaklık ses kasma konusundan önemlidir(bnce) )
kulaklık kablosuz olduğu için daha rahat kullanıcağını umuyorum
Rampage'e karşı önyargılı değilim hatta Mouse'm Rampage. Fakat Rampage marka bi kulaklığa 550 Tl verilir mi karar veremedim.

Verilmez tabii ki de. 300 TL'ye HyperX Cloud Core var. Benim gönderdiğim konulara baktınız mı?
Şuanda bir bir inceliyorum
Verilmez tabii ki de. 300 TL'ye HyperX Cloud Core var. Benim gönderdiğim konulara baktınız mı?

HyperX Cloud Core baktımda Gamepower Medusa'nın özellikleri daha iyi. Tamam hyperX çok daha kaliteli ama sırf marka diye de değer mi? Oyunda bi fark hisseder miyim? Razer Kraken X Lite iyi gibi
Şuanda bir bir inceliyorum

HyperX Cloud Core baktımda Gamepower Medusa'nın özellikleri daha iyi. Tamam hyperX çok daha kaliteli ama sırf marka diye de değer mi? Oyunda bi fark hisseder miyim? Razer Kraken X Lite iyi gibi
kötü yorumları gördüm Razer'ın hakkında şuan
Bloody G528C 7.1 RGB daha sıcak geliyor
Abim lütfen cevap verir misin bu akşam almayı düşünüyorum :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı