650 TL'ye HDD olur mu?

Kuzenimin bir laptopu var. Bilgisayarcı hard diskin bozulduğunu söylemiş ve 256 GB hard disk takacağını söylemiş. Üstüne format da atarsa 650 TL olacağını belirtmiş. Sizce bu fiyat normal mi? Rehber videolarla takılamaz mı?

Berbat ötesi hocam.

Kuzenimin bir laptopu var. Bilgisayarcı hard diskin bozulduğunu söylemiş ve 256 GB hard disk takacağını söylemiş. Üstüne format da atarsa 650 TL olacağını belirtmiş. Sizce bu fiyat normal mi? Rehber videolarla takılamaz mı?

250 GB HDD'ler 100 TL'den başlıyor çok fena kazık yersiniz bilginize
O fiyata SSD alınabilir hocam

256 GB SSD 350-400TL dışarıda. El beceriniz var ise kendiniz yapın format atmakda zor bir şey değil.

2. el bir HDD aldım bir bilgisayar tamircisinden herhangi bir problem yaşamadım montajı dahil 450 TL verdim yani bence o para çok he bir de 1 TB idi aldığım hard disk format da kendiniz atarsınız o kadar zor değil.

Fiyat normal değil. Bence rehber videolar ile takılabilir. Olmadı kendiniz bir HDD alırsınız, güvendiğiniz birisine taktırırsınız. 256 GB çok az HDD için. Üstelik muhtemelen kullanılmış bir HDD takacaktır. Siz sıfıra alırsınız 1-2 TB, takarsınız kendiniz.

Çok fazla kazık One öyle. Gidin güzel bir 480 GB'lık SSD takın kendiniz. HDD işkencesinden kurturulsunuz ve PC gözle görülür şekilde hızlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı