650 TL'ye R9 290 alınmalı mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Submit55

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bir yerde gördüm alınmalı mı ?

Ama referans yazıyor başlıkta. Başka bir yerde de referans yazmayan 750 TL var.

Kart sağlamsa ve satan kişi ekran kartının faturasını verebiliyorsa alınmalı. Geçen hafta 1120 TL'ye MSI R9 290 aldım. Kart muhteşem CS:GO 300 FPS en yüksek ayarlarda.

Kart sağlamsa ve satan kişi ekran kartının faturasını verebiliyorsa alınmalı. Geçen hafta 1120 TL'ye MSI R9 290 aldım. Kart muhteşem CS:GO 300 FPS en yüksek ayarlarda.
Ama referans yazıyor. Başka bir yerde 750 TL buldum.

Arkadaşım bu 280X ile ilgili açtığın kaçıncı konu oldu? Başka forumlarda da boyuna aynı konuyu açıyorsun. 280X'den o karta geçilmez. Senin kartın sorunlu. Kimseye 600 liraya satamazsın. Sorunlarını kendin her yerde bağıra bağıra yazdın.

Referans kartlar biraz daha fazla ısınıyor diğer modellere göre. 750 TL de iyi bir rakam. Ürünlerin linklerini ver de bakalım.
Yasak sanıyordum. ASUS R9 290/4GB/512BİT 3 AYLIK VATANDAN ALINMA. OYUNCULAR İÇİN.. - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 217862112
Arkadaşım bu 280X ile ilgili açtığın kaçıncı konu oldu. Başka forumlarda da boyuna aynı konuyu açıyorsun. 280X'den o karta geçilmez. Senin kartın sorunlu kimseye 600 liraya satamazsın. Sorunluları kendin her yerde bağıra bağıra yazdın.
Sorun çözüldü hocam. Her yere de sorun çözüldü diye yazmıştım. Sorunumu görmüşsünüz ama çözüldüğünü görmemişsiniz.

O zaman niye satıyorsun? Ayrıca 5-6 aylık vapor-x ler 500-550 liraya satılıyorken sen dual-x'i 600 liraya nasıl satacaksın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı