650 TL'ye R9 290 alınmalı mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer alacaksam internet üzerinden nasıl alacağım ? Ve bilgisayarcılar alır mı ?
İnternet üzerinden alışveriş yapmak çok basit artık, site seni yönlendiriyor zaten.

Kartı satmak için uğraşmalısın biraz. Mesela Sosyal'de ilan açarak başlayabilirsin.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak çok basit artık, site seni yönlendiriyor zaten.

Kartı satmak için uğraşmalısın biraz. Mesela Sosyal'de ilan açarak başlayabilirsin.

Bilgisayarcılar alsa bile daha düşük fiyattan alacaktır.
Ama ben internet üzerinden bu zamana kadar hiçbir şey anlamadım. Kargo filan nasıl yapılır hiç bilmiyorum.

R9 270 ve 270X'i örnek verelim. İkisi de 2 GB, 256 bit. Veyahut GTX 770 ve GTX 760. Kura çekerek mi alalım kartı? :)
En azından GB ve bit değerleri bakımında GTX 970 ve R9 290X'i karşılaştırmaktansa R9 290X ve R9 280X'i karşılaştırmak daha mantıklı :)

En azından GB ve bit değerleri bakımında GTX 970 ve R9 290X'i karşılaştırmaktansa R9 290X ve R9 280X'i karşılaştırmak daha mantıklı :)
Okumadan mı yorum yapıyorsun anlamıyorum. Arkadaş "4 GB 512 BİT ileride bana kazanç sağlar" dedi. Ben de bit değerinin günümüzde önemini yitirdiğini söylüyorum.

Sen aynı serilere bakalım diyorsun, ona da aynı seri iki karttan örneklerimi veriyorum ve yine haklı çıkıyorum. Sadece yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsun galiba.

Ya da kararımı değiştiriyorum. Dediğiniz gibi Kartın hala 2-3 sene gideri var. 14 NM kartlar iyiyse onları belki alırım. Şimdiden para biriktireyim. Teşekkürler konu kapanabilir. Tartışma yapmaya gerek yok. @Xurmirac @Silinen üye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı