650 TL'ye veri depolama önerisi

Bütçe
650
Bence de M.2 daha alınabilir gibi geliyor.
Yani hız olarak m.2 daha mantıklı ama dediğim gibi eğer cidden film dizi vs vs depolamayı seviyorsan. Bir sata ssd bir de hdd kombosu daha mantıklı. Bak buraya bir video linki bırakayım kafanda fikir oluşsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

artılarını bilmiyorum fakat hızlı ve güçlü bir ssd olduğunu düşünüyorum fiyatıda işin içine katarsak gayet iş görecektir

Yani hız olarak M.2 daha mantıklı ama dediğim gibi eğer cidden film dizi vs. Depolamayı seviyorsan. Bir SATA SSD bir de HDD kombosu daha mantıklı. Bak buraya bir video linki bırakayım kafanda fikir oluşsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şey depolamayı sevmem genelde internetten üyelikler üzerinden dizi film vs. izliyorum.

Bir şey depolamayı sevmem genelde internetten üyelikler üzerinden dizi film vs. izliyorum.
Veri depolamaya ihtiyacım var. Diyerek açtın konuyu kanka valla yoksa canımı ye. Attığım video da m.2 ssd ile sshd ve hdd arasında yükleme ekranı süreleri var iyice bir incele ona göre bir şey belirle kafanda. Açıkçası 500 600 lira bandındaki 2.5 ssd ile m.2 ssd arasında ne kadar fark var onu bile bilmiyorum oyunlar için. Dosya depolarken falan hissedersin en baba.

Geri
Yukarı