650 Watt XPG pylon 80+bronz sıfır güç kaynağı çalışmadı

harunatci

Centipat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Sistemim: AMD Ryzen 5 2600, 16 GB 3200 MHz RAM, Sapphire RX 580 8 GB Pulse 256 Bit, 256 GB XPG M.2 SSD, Gigabyte A320M-S2H, 650 Watt XPG pylon 80+bronz PSU.
Arkadaşlar sistemime almış olduğum XPG PYLON 650W 80+ Bronz Güç Kaynağı PYLON650B-BKCEU | Adeks Store bu PSU'yu montajını yaptım ve ( tüm kabloları doğru taktıgımdan eminim ) montaj sonrası bilgisayarı açma tuşuna bastığım zaman herhangi bir tepkime olmadı bilgisayarda açılma ibaresi olmadı. Prizde sorun yok anakartta sorun yok işlemcide sorun yok sorunun PSU'da olduğunu düşündüm ama sıfır kutudan açtığım gibi montaj yaptım sıfır PSU nasıl olurda çalışmaz bir de XPG gibi bir markanın. 2 farklı anakarttada denedim ve PSU yine çalışmadı. Kendi anakartıma farklı bir PSU takıp denedim bilgisayar çalıştı. Acaba bu PSU'nun farklı bir mevzusu mu var ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? Şimdiden teşekkürler.

Ücreti tarafıma banka tarafından 10 iş günü içinde iade edilecek hocam. Kabul oldu iadesi sorun yaşamadım. Adeksstore.com güvenilir bir site.

Hocam bir sorum olacaktı, ürünün içinden garanti belgesi çıktımı ve çıktıysa kaç yıl garanti yazıyor?
Not: 3 yıl olduğunu biliyorum fakat ince Hesap'ta bir arkadaşa garanti belgesi göndermemişler ve açıklamasında 2 yıl yazıyor.

Hocam bir sorum olacaktı, ürünün içinden garanti belgesi çıktımı ve çıktıysa kaç yıl garanti yazıyor?
Not: 3 yıl olduğunu biliyorum fakat ince Hesap'ta bir arkadaşa garanti belgesi göndermemişler ve açıklamasında 2 yıl yazıyor.

Yüksel ihtimalle 2.el ürün göndermiş olabilirler belki bir önceki sahibi garanti belgesini koymayı unutmuştur gönderirken.

Geri
Yukarı