XPG Pylon 650W cızrtı sesi

GARNADOR

Femtopat
Corsair VS650 güç kaynağım vardı tıkırtı sesi ve yanık kokusu nedeniyle iade etmiştim. XPG Pylon 650W aldım 2. gün bunda da linkteki videodaki sesin biraz daha düşük hali çıkmaya başladı. Üstelik sessizlik konusunda önerilmişti. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir seslere aşırı hassasiyetim var. 2 PSU da da bu sorunu yaşamak artık psikolojimi bozdu kasayı satıp laptop alacağım neredeyse. XPG Türkiye'de servisi de yok sanırım onu da yeni öğrenmiş oldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, Pylon 550W kullanıyorum. PSU sıfır ses çalışıyor bende. Zaten sistemim çok az güç tüketiyor, bundan da kaynaklanabilir. Ama alırken Pylon'da ses sorunlarının çıkabileceğini bilerek almıştım. Fanının biraz sesli olduğunu söyleyenler var ama cızırtıyı ilk kez duydum.
Ben de yaklaşık 2 gündür kullanıyorum ses seda yok, CW ihtimalinin biraz yüksek olduğunu biliyordum ama indirimde iken kaçırmayayım dedim.

Artı -2 Eksi
Hydro K yazacaktım, karıştırmışım.
Ek olarak Hydro G fiyatları maalsef ülkemizde stok sorunu olduğu için yüksek, normalde bu kadar yüksek değil. Ayrıca ben bilgilendirme yapılmadı demedim.

Hydro K serisinin fanları daha beter. Öneri yapmadan önce araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı