6500-7000 TL monitör Dahil Sistem Toplama tavsiyesi

Bütçe
6500-7000 TL
Son düzenleme:
GeForce Espor PC Warrior | GTX 1660 Super 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com
Burada işlemciyi 3600 yaptığınızda 5685 tl tutuyor. Yanına da güzel bir monitör alırsanız güzel bir sistem olacağını düşünüyorum. Unutmadan bu sistemle birlikte monitör almayın. Başka bir yerden alın,daha ucuz olur.
AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms Yorumları
Tavsiyemdir.
TEKNOQUEEN/GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 2600X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA Şu sistem nasıl hocam? 12 Taksit seçeneği de olması cezbetti de teknik bakımdan mantıklı mı emin olamadım.

Hocam sistem gayet güzel,fiyat da güzel ama kasanın değişmesi lazım,bakıyorum.
İşte bundan nefret ediyorum. Güzel sistem güzel fiyat,ekran kartı ile işlemciyi iyi yapıp diğer parçaları beş para etmez kullanıyorlar. Kasa alınmaz. Değiştirilirse diğerini almak daha mantıklı oluyor.

Son düzenleme:
Hocam sistem gayet güzel,fiyat da güzel ama kasanın değişmesi lazım,bakıyorum.
İşte bundan nefret ediyorum. Güzel sistem güzel fiyat,ekran kartı ile işlemciyi iyi yapıp diğer parçaları beş para etmez kullanıyorlar. Kasa alınmaz. Değiştirilirse diğerini almak daha mantıklı oluyor.
Hocam kasa çok mu sıkıntı çıkarır dersin?

Peki 5500'e kadar esnesek kasa seçeneklerinden hangisini önerirsiniz o sistemde?
COOLER MASTER MasterBox MB511 600W öneririm hocam. Öyle sistem çok güzel oluyor. Rahatlıkla alabilirsiniz. Toplam 5.390 oluyor.
Üstelik @Motionless IN White ve @Shimada Sensei'e de soralım. Sistem iyi mi?
Ayrıca monitör de gayet iyi bence.
AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Fiyatı
Nasıl bu ikililer?
@Staj Yapan Donanımcı nasıl sistem?

Son düzenleme:

Bu alınır sadece ekran kartını +43 TL farkla en üstteki seçenekle değiştirin.

Monitör de pek bütçe kalmadığı için bu olacak;

Yeni konular

Geri
Yukarı