6500-8000 TL PC Toplama

Bütçe
6500-8000

Wastedkey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Son zamanlarda durumlar vahim fakat eski bilgisayarım darboğaz yapmaya başladı. Darboğaz yapmasından dolayı bu günlerde darboğaz yapmayan gaming hazır bir sistem arıyorum. Bütçem 6500-8000 arasındadır ve darboğaz yapamayacak bir hazır PC bulma konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Monitörlü olursa daha da efsane olur. Teşekkür ederim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşın önerdiği bilgisayarı alıp üstüne ram ekletebilirsin.

PC hocası GG2 Gaming gen TR sistemini al ama sistemin kasasını Corsair spect Delta yap. PSU'lu halini al ama.
Bahsettiğiniz sistem bu mu?
Arkadaşın önerdiği bilgisayarı alıp üstüne ram ekletebilirsin.
Onu düşündüm fivem oynamayı planlıyorum ve fivem için 8gb az. 16gbye çıkarsam sizce darboğaz ihtimali var mı?

İyi hatırlattınız güzel oldu da aklıma bir pc takıldı sizede atmak isterim. Pollux 3T-10 | Game Garaj
Ram ve ssd upgrade ile sizce iş görür mü?
Görür. Demek istediğim 8K bütçeniz varsa daha iyi alternatifler bulunabilir ilerleyen zamanlarda. Ama 1650 sizin için yeterliyse piyasa düzelene kadar kullanılıp sonra güçlü bir kart takılabilir.

Görür. Demek istediğim 8K bütçeniz varsa daha iyi alternatifler bulunabilir ilerleyen zamanlarda. Ama 1650 sizin için yeterliyse piyasa düzelene kadar kullanılıp sonra güçlü bir kart takılabilir.
Açıkçası şöyle benim gözüm o kadar 300fps gibi yüksek rakamlarda değil. Güncel oyunlarda 75fps verse bile bana yeter. Akıcılık gitmesin 10fps altına gitmesin yeter. İleride biriktirdiğim paralar ile gtx1660super gibi bir ekran kartına yükseltebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı