6500 telefon önerisi

Bütçe
6000 6500

brtskii

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 6500 bütçem var fazla oyun oynamıyorum kamera ekran ve kasası kaliteli olsun 3 - 4 yıl götürsün yeter. İkinci el telefon düşünmüyorum 6500 yada daha az fiyatta telefon önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Exynos 990 abartıldığı kadar ısınan bir model değil. Bu kadar bahsedildiği gibi sorunlu bir yonga olsaydı S20 serisinde kullanılmazdı. Muadili SD 865 modeline göre performansı, güç tüketimi ve ısınması daha kötü ama.

Exynos 990 abartıldığı kadar ısınan bir model değil. Bu kadar bahsedildiği gibi sorunlu bir yonga olsaydı S20 serisinde kullanılmazdı. Muadili SD 865 modeline göre performansı, güç tüketimi ve ısınması daha kötü ama.

Hocam baya bir ısınan işlemci aslında. Ben bu kadar param olsa Exynos 990 düşünmem asla, arkadaşa da asla önermem.

Bu testte mesela cayır cayır yanıyor, Antutu testinde fazla ısındığı için kapatıyor. Diğer bütün cihazlar normal bir şekilde çalışırken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hani derseniz ki, günlük kullanıcı antutu testini ne yapsın ki bence haklı bir söylem bu sefer de şöyle bir video var. Kamerada video kaydederken 12. dakikada sistem ısındığı için kamerayı kapatıyor. Şaka gibi bence bu durum. 4K da değil bildiğiniz 1080p. 6500 TL verilen bir cihaz gerektiği zaman video çekemeyecekse yazık 🤣.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Samsung bile Exynos'lu modelleri üretmeyi kesip (S20 FE için) Snapdragon versiyonunu sunuyorsa her yere, demek ki ciddi bir problem vardır bu işlemcide.

Snapdragon versiyonunu sunuyorsa her yere, demek ki ciddi bir problem vardır.
Öyle olsaydı S20 serisi bu yonga ile çıkmazdı. SD 810 vakası gibi bir durum söz konusu değil. 46 derece de aşırı yüksek bir sıcaklık değil. Note 8 Pro modelindeki G90T modeli de bu kadar ısınıyordu. 50 dereceye kadar çıkıyordu kimse de çıkıp bu işlemci ısınma sorunlu demedi.

Exynos 990 muadiline göre kötü, amiral gemisi bir telefon da görmek istemeyeceğimiz bir yonga seti. Hiç ısınmıyor demiyorum SD 810 gibi vaka yok. Yine de sonuna kadar eleştirilmesi gereken bir model Exynos 990. Abartının dozunu kaçırmayın. Normal kullanımda sıkıntı çıkarmaz. Bu kadar para verip böyle bir yonga setine sahip telefon almak hoş değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı