6500 TL 120 Hz üstü 2K IPS düz ekranlı monitör önerisi

mimar.mek

Picopat
Daha fazla  
Uygun fiyatlı 24-27 inç, 120 Hz üstü, IPS 2K ve düz ekran monitör önerisi.
Merhaba arkadaşlar, biliyorum benzer konular var fakat benim bütçem biraz sınırlı olduğu için yeni konu açtım.
Laptopa bağlamak için ekran arayışındayım. 6 - 7 bin TL bandında bir türlü bulamadım.
Kavisli olanlara denk geldim ama çizim yapacağım için düz ekran arayışındayım var.
Sorum şu; bu fiyatlarda istediğim özelliklere göre var mı? Eğer yoksa 2K'den mı, IPS ekrandan mı yoksa 120 Hz'den mi vazgeçeyim?
Şimdiden teşekkürler.

27 inç çizim için diyorsan 120hz den vazgeçebilirsin saydıkların arasında bence en vazgeçilebilir olan o. 24 inç dersen de 2k dan vazgeçmek daha mantıklı olur.

ss ips daha iyi değil mi?
daha iyi galiba ama fiyat farkına değer mi acaba?

27 inç çizim için diyorsan 120hz den vazgeçebilirsin saydıkların arasında bence en vazgeçilebilir olan o. 24 inç dersen de 2k dan vazgeçmek daha mantıklı olur.
muhtemelen 24 alıp 2k dan vazgeçicem hem fiyat açısından da daha avantajlı oluyor. teşekkürler

daha iyi galiba ama fiyat farkına değer mi acaba?

muhtemelen 24 alıp 2k dan vazgeçicem hem fiyat açısından da daha avantajlı oluyor. teşekkürler

Bu monitörü bu fiyattayken tercih etmeyin. 6300 TL çok fazla bu monitöre. Bunu tercih etmenizi öneririm:

Yeni konular

Geri
Yukarı