6500 TL Hazır sistem önerisi

İçinde 5600XT, RTX 2060, GTX 1660S bulunan, önerdiğiniz 5500-6400 TL arası hazır sistemler var mıdır? Varsa link atarsanız sevinirim.
Bu olabilir.

Son düzenleme:
Hazır sistem olmak zorunda mi?
Evet fakat toplama robotlarından toplarsanızda olur.
Bu olabilir.
500w rtx 2060ın neresini soğuturki?
Neden toplamıyorsunuz?
Çok daha iyi alternatifler bulabiliriz.
Toplamakla uğraşmak istemiyorum.
Adata SSD'ler sıkıntılı diye şeyler duyuyorum fakat doğru mu bilmiyorum.

Tavsiyem budur: Sinerji Spica Ryzen 5 3500X 16GB 512GB SSD RX5600XT [ShiftDelete.net]

Attığınız sistemde anakart eksiği var bende görmüştüm onu ama anakart eksikliği var.
Adata SSD'ler sıkıntılı diye şeyler duyuyorum fakat doğru mu bilmiyorum.

Tavsiyem budur: Sinerji Spica Ryzen 5 3500X 16GB 512GB SSD RX5600XT [ShiftDelete.net]

Attığınız sistemde anakart eksiği var bende görmüştüm onu ama anakart eksikliği var.
Kendinize uygun özelleştirerek alabilirsiniz.

Buna da bakabilirsin: Teknobiyotik P2.5 AMD Ryzen 3 3300X 3.8GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 256GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik.
Sinerji Spica Alınırmı diye konular açtım ama ekran kartının soğutmasını kötülediler bende araştırdım biraz doğru geldi o yüzden başka birşey arıyorum.
Kendinize uygun özelleştirerek alabilirsiniz.

Buna da bakabilirsin: Teknobiyotik P2.5 AMD Ryzen 3 3300X 3.8GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 256GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik.

Sinerji Spica Alınırmı diye konular açtım ama ekran kartının soğutmasını kötülediler bende araştırdım biraz doğru geldi o yüzden başka bir şey arıyorum.
İkisi de kötü.
Tavsiyeniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı