6500 TL Hazır Sistem Seçimi

Bütçe
6500
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok oyun oynayan biri değilim. Oynarsam 1-2 saat Warzone oynarım. Görüntü kalitesi pek önemli değil benim için orta düşük ayarlar da yeter. 2. Sistemin PSU'su kötü değil daha önce kullandım. Ekranım AMD Freesync destekliyor ve 75 hz. Hdmı girişi var sadece. DP yok. 1660 super 6gb ile 5500 xt 4gb arasında çok fark olur mu?
Bu 2 sistem arasında kaldım 2. Sistemi seçip 600TL fazla verir miydiniz? Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Veya başka tavsiyeniz var mı?
Şimdiden cevap verip fikir belirtenlere teşekkür ederim.

Son düzenleme:
1660S, RX 5500 XT'den biraz daha kuvvetli diyebilirim. Ayrıca RX 5500 XT 8 GB kullanan birisi olarak, 2. sistemi tavsiye ederim. İşlemci yönünde aralarında muazzam bir fark var denemez. Ayrıca Warzone gibi bir oyun için GPU daha önemli diye düşünüyorum

1660S satın almak fiyat farkına değer diye düşünüyorum. Tek fanlı modelde sıcaklık değeri ortalamanın üstünde olacaktır ama kasanın önü tamamen mesh olduğu için ekstra 1-2 fan takviyesi ile sıcaklığı dengelersiniz diye düşünüyorum.

1660S, RX 5500 XT'den biraz daha kuvvetli diyebilirim. Ayrıca RX 5500 XT 8 GB kullanan birisi olarak, 2. sistemi tavsiye ederim. İşlemci yönünde aralarında muazzam bir fark var denemez. Ayrıca Warzone gibi bir oyun için GPU daha önemli diye düşünüyorum
Ben de asus dual 5500 xt 8gb kullandım performansından çok memnundum. Sonra Pny nin 1660 Superini de kullandım ama nasıl anlatayım görüntüler daha değişikti. 5500 xt daha güzel görüntü veriyordu. Freesync farkı mı anlayamadım
1660S satın almak fiyat farkına değer diye düşünüyorum. Tek fanlı modelde sıcaklık değeri ortalamanın üstünde olacaktır ama kasanın önü tamamen mesh olduğu için ekstra 1-2 fan takviyesi ile sıcaklığı dengelersiniz diye düşünüyorum.
Kasanın hava akışı çok iyi. Tek fanlı olmasını dengeleyeceğini düşünüyorum. Bir de hocam tek fanlı 1660 superle çift fanlı arasında sadece soğutma farkı var değil mi? Hızları falan aynı yani.
Burayı okuyorlar mı napıyorlar anlamadım. 1660SUPERi sepete atarken stok yok uyarısı verdi.
Bir de bu sistem var. Ama parçaların kutularını göndermiyorlarmış. Saçma geldi bana. Satarken hem değeri düşer hem talep olmaz. Kasasının da hava akışı çok iyi değil.

Son düzenleme:
Stokta ☺️ Fiyatı da güzel bence.
200 lira zam yapmışlar elim gitmiyor 😂 ayrıca hemen hemen aynı fiyata 3200 mhz ram, ryzen 3 3100 ve çift fan msı lı inventus sistem var. Kasaya 2 3 fan takarsam düzelir gibi. Tek aklıma yatmayan şey ürünün kutularını göndermemeleri...
Özelleştirmeler msi 1660 super dual
Kingston 500 gb m2
Fiyat 6370

Son düzenleme:

Geri
Yukarı