6500 TL ile Oyuncu Bilgisayarı Toplama

Sen istersen 30-40 TL bir ücret veriyorsun ve onlat topluyor. Kablo denetimine önem veriyorlar. Arkadaşım aldı çünkü hazır bir sistem. Yok eğer ben toplarım dersen parça parça da alabilirsin. Ama böyle bir canavarı kendin toplamalısın :)

Tüm parçaları kendim toplarım daha önce yaptım ancak sıvı soğutma ve düzgün kablolamayı yapabilir miyim bilmiyorum.

Tüm parçaları kendim toplarım daha önce yaptım ancak sıvı soğutma ve düzgün kablolamayı yapabilir miyim bilmiyorum.
Yaparsın. Zaten burada iyi bir kasa seçimi de önemli. Kasayı ya Silverstone Precision yada Aerocool DS 200 seç. Biri 240 TL biri 340. Overclock yoksa sıvı soğutma değilde iyi bir hava soğutma da olabilir.

Technopat'ın Skylake Toplama Rehberini izle. Tam senin istediğin gibi kasa, Psu, SSD, HDD, İşlemci, Anakart, RAM ve ekran kartı kullanıyorlar.

Hem onu izlersen neyi nasıl yapacağını görür anlar ve uygularsın.

Yaparsın. Zaten burada iyi bir kasa seçimi de önemli. Kasayı ya Silverstone Precision yada Aerocool DS 200 seç. Biri 240 TL biri 340. Overclock yoksa sıvı soğutma değilde iyi bir hava soğutma da olabilir.

Technopat'ın Skylake Toplama Rehberini izle. Tam senin istediğin gibi kasa, Psu, SSD, HDD, İşlemci, Anakart, RAM ve ekran kartı kullanıyorlar.

Hem onu izlersen neyi nasıl yapacağını görür anlar ve uygularsın.

Bu kapalı devre sıvı soğutmaların içine sıvı eklenmiyor mu iyice kafam karıştı? :D

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı