6500 TL laptop önerisi

Bütçe
6500
Dostlar cevaplar için teşekkür ederim ben ikinci el diye sormuştum ama sıfır önermişsiniz :). Peki ikinci el 6500 tl bütçe ile ne alabilirim?
Onlara da bakıyorum şuan, pandemide ikinci el satan biriyle görüşmek sıkıntılı olabilir diye genel olarak sıfır önerdim, şuan onlara da bakıyorum.

Ama Casper ve Monster'lar ısınıyor ve kalitesizler, verilen paraya değmez. Uzun süre götürecek laptoplar değiller. Siz Casper önermiyorum dediniz ama şuan Casper'ı savunuyorsunuz? Anlayamadım gerçekten sizi.
ben casper ı en düşük fiyatlı sıfır gaming pc ye örnek oalrak söyledim siz hem attığım pc ye laf ettiniz hemde kendiniz valorant için yetersiz bir pc attınız şimdi sizin mi beni anlamamanız gerek benim mi sizi

Dostlar cevaplar için teşekkür ederim ben ikinci el diye sormuştum ama sıfır önermişsiniz :). Peki ikinci el 6500 tl bütçe ile ne alabilirim?
Nerede yaşıyorsunuz? , ona göre bakayım.
ben casper ı en düşük fiyatlı sıfır gaming pc ye örnek oalrak söyledim siz hem attığım pc ye laf ettiniz hemde kendiniz valorant için yetersiz bir pc attınız şimdi sizin mi beni anlamamanız gerek benim mi sizi
Bu bütçeye alınabilecek en sorunsuz modelleri attım. Sizin attığınızı alırsa sorunla uğraşmaktan oyun oynamaya vakit bulursa iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı