6500 TL Monitör Önerisi

Bütçe
6500-7000

Saway

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba, RTX 3070 Ekran kartı ve 144Hz monitöre sahip laptop kullanıyorum. İkinci bir monitöre ihtiyaç duymaya başladım. Alacağım monitörün 24 inç ve üstü olmasını ve 165Hz veya üstü olmasını istiyorum. Kullanım amacım genellikle tasarım yapmak (Bu yüzden renklerin olabildiğince kaliteli olmasını istiyorum), video-film izlemek ve arada rekabetçi oyunlar oynamak.

Ayrıca laptopa bağlarken HDMI kablosu kullanacağım. Emin olmamakla birlikte galiba mini DP giriş yeri var, hemen HDMI giriş yerinin yanında.

Şimdilik kendim araştırıp bulduğum modelleri aşağıya bırakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam şu an kullandığım monitör aşağıdaki linkte attım. Bence bunu da değerlendirebilrisin ama VA panel olarak geçiyor, eğer IPS almak varsa aklında es geçebilirsin bunu.

Hocam şu an kullandığım monitör aşağıdaki linkte attım. Bence bunu da değerlendirebilrisin ama VA panel olarak geçiyor, eğer IPS almak varsa aklında es geçebilirsin bunu.

Teşekkür ederim hocam VA panel olarak aklımda durur. Önceden 165hz 1ms VA panel Dell monitör kullanmıştım pek memnun kalmamıştım malesef.

Teşekkür ederim hocam VA panel olarak aklımda durur. Önceden 165Hz 1ms VA panel Dell monitör kullanmıştım pek memnun kalmamıştım maalesef.

Hocam TN panelmiş ben yanlış hatırladım, ama çok memnunum şu anda aktif olarak kullanıyorum, bunun 2 modeli var birisi 4900 TL civarı diğeri ise 5400 civarı piyasada. Bendeki 5400 civarı olan ve genelde FPS oyunları oynarım, çok akıcı bir deneyim sunuyor.

Hocam TN panelmiş ben yanlış hatırladım, ama çok memnunum şu anda aktif olarak kullanıyorum, bunun 2 modeli var birisi 4900 TL civarı diğeri ise 5400 civarı piyasada. Bendeki 5400 civarı olan ve genelde FPS oyunları oynarım, çok akıcı bir deneyim sunuyor.
Teşekkür ederim listeme ekledim. Bütçemi biraz daha kullanarak 27inç ve 240hz zorlamak istiyorum biraz daha araştıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı