6500 TL oyun amaçlı telefon önerisi

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
6500 TL civarı bütçem var, genellikle oyun oynayacağım telefon arıyorum, 128 GB depolama yeterli olur. Kamerası da muhteşem işler çıkartmasa da genel olarak idare edebilir olursa güzel olur. Bütçemi fazla aşamam 2. ele de yönelemem.

Bütçenizi 50TL kadar aşabilirseniz şu telefon her türlü en iyi seçenek olur sizin için.

S20 FE daha ucuzada var ama onlar Exynos versiyonları ve alınmaz, bu attığım Snapdragon versiyonunun linkleri.

Bütçenizi 50TL kadar aşabilirseniz şu telefon her türlü en iyi seçenek olur sizin için.

S20 FE daha ucuzada var ama onlar Exynos versiyonları ve alınmaz, bu attığım Snapdragon versiyonunun linkleri.
5G olmaması sorun yaratır mı?

@Bevkay hayır yaratmaz hocam. Ülkemizde ne yazık ki daha 4.5G doğru dürüst çalışmıyor, 5G 1-2 yıla anca gelecekte yayılacakta derken artık cihaz ömrünün sonlarında olur zaten.

Peki telefonlarda 6 ile 8 GB RAM arasında fazla fark yok anladığım kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
6500 TL civarı bütçem var, genellikle oyun oynayacağım telefon arıyorum, 128 GB depolama yeterli olur. Kamerası da muhteşem işler çıkartmasa da genel olarak idare edebilir olursa güzel olur. Bütçemi fazla aşamam 2. ele de yönelemem.

@Bevkay önerebileceğim bir cihaz yok, çünkü diğerleri işlemci tarafında zayıf kalıyor ve bu durum RAM açığından çok daha büyük bir performans ve ömür farkı yaratır.

S20 FE Snapdragon 5-6 yıl bile idare eder ayrıca :D

İşlemci olarak S20 FE Snapdragon'a göre çok çok daha güçsüz attığınız telefon.

Hocam bütçenizi aşıyor ama hem 256 GB hem 3 işlemcili ve 8 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı