4.000 TL oyun amaçlı telefon tavsiyesi

Fan boylukla alakası yok. Performanslar ortada
Ben iPhone 5S alın demiyoum.
4K TL banında alınabilecek X3 POCO'dan daha kaliteli telefonlar var.
Her şey kalite değil, sadece kaliteli olsun diye o kadar para verip X3 Pro'dan daha az performans veren bir telefona sahip olmak istemezdim, POCO X3 Pro gayet kaliteli bir telefon ayrıca.

Son düzenleme:
Gözünüz sadece X3 POCO'yu görüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakikayı belirtmicem açılış hızında her şey bariz ortada zaten.
ve iphone se de 11 li işlemci var daha neyi tartışıyoruz ki :)

Gözünüz sadece X3 POCO'yu görüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakikayı belirtmicem açılış hızında her şey bariz ortada zaten.
ve iphone se de 11 li işlemci var daha neyi tartışıyoruz ki :)

Speed test ile telefonun ne kadar iyi olduğunu belirlersek Nokia 3310 da koyabilirsin. Hepsini tokatlar açılışta.

Fan boylukla alakası yok. Performanslar ortada.
Ben iPhone 5S alın demiyoum.
4K TL banında alınabilecek X3 POCO'dan daha kaliteli telefonlar var.

Biz POCO X3 mü diyoruz? POCO X3 Pro diyoruz 4000 TL bandında alınabilecek iPhone yok. Ve bunun kavgasını yapıyoruz 😂😂. 4000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi oyun telefonu sorgusuz POCO X3 Pro'dur.

Redmi not 8 Pro ya da not 9 Pro.

iPhone 8

Kusura bakmayın ama X3 POCO'yu yeni duyan bir tek ben değilim IPhone'den şaşmayın.
iPhone SE uyguna bulursanız içide iPhone 11'in işlemcisi var.
Ve PUBG Mobile'yi tablet modunda gibi oynatıyor bu da bir avantaj.

IPhone'ye APK falan yüklenmiyor ama yine de teşekkür ederim.

Biz POCO X3 mü diyoruz? POCO X3 Pro diyoruz 4000 TL bandında alınabilecek iPhone yok. Ve bunun kavgasını yapıyoruz 😂😂. 4000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi oyun telefonu sorgusuz POCO X3 Pro'dur.
biz senle anlaşamicaz gibi ben pocoyu kötülemiyorum sonuçlar ortada diyorum arkadaşta apk falan yüklenmediği için almicam diyor
iphone se
öncekş yorumarda dalgınlıktan dolayı 5s demişim. kusura bakmayın
5s değil iphone se demeye çalıştım

Biz senle anlaşamicaz gibi ben POCO'yu kötülemiyorum sonuçlar ortada diyorum arkadaşta APK falan yüklenmediği için almayacağım diyor.
iPhone SE.
Öncekş yorumarda dalgınlıktan dolayı 5S demişim. Kusura bakmayın.
5S değil iPhone SE demeye çalıştım.

Peki SE kaç lira? 64 GB 4900TL yani bütçeyi aşıyor. Bunun yanında hem ekran hem de batarya küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı