6500 TL oyun laptopu önerisi

Bütçe
6000-6500 TL

392450

Hectopat
Makaleler
1
Çok kez kasadan, laptopa kararsız kaldığımız için konu oluşturup durdum, o yüzden moderatörler kusura bakmayın :)

Şimdi abime çok zorlayacak oyunlar oynanmayacak. Mesela football Manager 2021, Zula, Bannerlord gibi oyunlar oynayacak.
Tabi SSD olsun.

Bir de belirtmek istiyorum; öyle ışıklı, büyük oyuncu laptopları illaki istemiyoruz. Hatta daha minimalist hem iş hem oyun için kullanılacak bir şey arıyoruz.

6000 TL bütçe var, bu 6500'e uzayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper bilgisayarlar var 6500 civarında 1650 ekran kartlı. Yani oyun seçiminiz çok alakasız, Bannerlord 1650 TI-1660 Falan isterken Zula HD Graphics ile çalışabilir :D

Eğer gerçekten orta seviye oyunlar ve iş için minimalist bir şey istiyorsanız Şunu öneririm

Bu bütçede Bannerlord oynatacak bilgisayar bulmak imkansız gibi bir şey, ancak 2. el bulabilirsiniz. Excalibur, Monster gibi kalitesiz markalara bulaşmayın.

Çok kez kasadan, laptopa kararsız kaldığımız için konu oluşturup durdum, o yüzden moderatörler kusura bakmayın :)

Şimdi abime çok zorlayacak oyunlar oynanmayacak. Mesela football Manager 2021, Zula, Bannerlord gibi oyunlar oynayacak.
Tabi SSD olsun.

Bir de belirtmek istiyorum; öyle ışıklı, büyük oyuncu laptopları illaki istemiyoruz. Hatta daha minimalist hem iş hem oyun için kullanılacak bir şey arıyoruz.

6000 TL bütçe var, bu 6500'e uzayabilir.
Bütçe Min 6800-7000 Olmalı, ancak maks bu kadarsa excalibur alınabilir.

Tamam işte. 1650 gibi bir ekran kartı günümüz oyunlarını en kötü düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatabilir. Fıstık gibi bilgisayar vallahi.
6500 verip günümüz oyunlarını düşük ayarda oynıyıcağıma gider 7000 TL fıstık gibi 1660 bir pc toplarım.

Geri
Yukarı