6500 TL sistem önerisi

Bütçe
5500-6500

WukuWukong

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6500 TL civarı masaüstü veya laptop fark etmez bilgisayar gerekiyor. PUBG, Valorant, LoL, CS:GO gibi oyunları düşük grafikte rahat 60 FPS açabilecek bilgisayar varsa önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu tarz bir APU alabilirsiniz.

2.el bulursan daha mantıklı olur.

2.el bulursan daha mantıklı olur.

Dizüstü buldum, Ryzen 7 3000, 8 GB RAM, SSD 512 GB. Fakat ekran kartı paylaşımlı normal bir ekran kartı gibi mi performans verir yoksa nasıl performans verir bilgi verir misiniz?

Dizüstü buldum, Ryzen 7 3000, 8 GB RAM, SSD 512 GB. Fakat ekran kartı paylaşımlı normal bir ekran kartı gibi mi performans verir yoksa nasıl performans verir bilgi verir misiniz?
Harici ekran kartlı modeller kadar iyi performans vermez, üstte attığım kasa ile daha iyi bir performans alırsınız.

HP 14s- dq 2006 NT model dizüstü bilgisayar buldum. Valorant, LoL, PUBG, Rocket League gibi oyunları 8 GB RAM daha ekleyince düşük grafikte 60 FPS açar mı?
Bilgisayarın linki:
https://www.hepsiburada.com/hp-14s-...utm_content=c&utm_term=17&wt_pc=cimri.c.17.pc
Kaldırır fakat büyük ihtimalle ciddi derecede ısınacaktır.
Biraz arttırıp bunu almanız daha iyi olur, adam akıllı harici bir ekran kartı var, içindeki RAM'i satıp 2x8 yaparsanız performansı sizi tatmin edecektir.

Kaldırır fakat büyük ihtimalle ciddi derecede ısınacaktır.
Biraz arttırıp bunu almanız daha iyi olur, adamakıllı harici bir ekran kartı var, içindeki RAM'i satıp 2x8 yaparsanız performansı sizi tatmin edecektir.

Öneriniz için teşekkürler fakat sanırım 2x8 GB RAM yapmak uzun süremi alacaktır. Ben Valorant ve LoL'e çok girerim. Yine de ileriki dönemlerde sıkıntı olur mu, termal macun değiştirsem bile?

Öneriniz için teşekkürler fakat sanırım 2x8 GB RAM yapmak uzun süremi alacaktır. Ben Valorant ve LoL'e çok girerim. Yine de ileriki dönemlerde sıkıntı olur mu, termal macun değiştirsem bile?
Maalesef bu bütçede alacağınız her laptopta ısınmadan dolayı performans düşecektir fakat 90'ı geçmeden kullanırsanız bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı