6500 TL sistem önerisi

Bütçe
5500-6500
Maalesef bu bütçede alacağınız her laptopta ısınmadan dolayı performans düşecektir fakat 90'ı geçmeden kullanırsanız bir sorun olmaz.

75 FPS civarına sabitlerim zaten, 60 Hertz ekran olduğu için.
Kaldırır fakat büyük ihtimalle ciddi derecede ısınacaktır.
Biraz arttırıp bunu almanız daha iyi olur, adamakıllı harici bir ekran kartı var, içindeki RAM'i satıp 2x8 yaparsanız performansı sizi tatmin edecektir.

Merhaba, benim söylediğim bilgisayarın özelliğine bakıp bana 8 GB RAM önerir misiniz? Yanlışlıkla daha düşük MHz'li RAM almak istemiyorum. Fiyatı uygun olursa iyi olur. :(

Son düzenleme:
Merhaba, benim söylediğim bilgisayarın özelliğine bakıp bana 8 GB RAM önerir misiniz? Yanlışlıkla daha düşük MHz'li RAM almak istemiyorum. Fiyatı uygun olursa iyi olur. :(
RAM'i modeli aldıktan sonra almanız daha iyi olur, urünü aldıktan sonra CPU-Z indirip RAM ve SPD sekmelerini atın.

Hocam elinize ulaşsın o zaman bakalım, genelde tümleşik olsa bile CPU-Z üzerinde görülüyor.

Tamam hocam teşekkür ederim. Size yazarım hocam isterseniz hocam bilgisayar gelince.
Hocam elinize ulaşsın o zaman bakalım, genelde tümleşik olsa bile CPU-Z üzerinde görülüyor.

Hocam Bi'de son olarak (şimdilik) sorumu sorayım: RAM taktıramazsam eğer ki Valo/LoL/CS:GO tarzı oyunları düşük grafikte 60 FPS rahat oynatır mı?

Son düzenleme:
Düşük grafikle oynatır.

Benimkiyle tamamen aynı farklı marka bir bilgisayarda gayet yüksek FPS'ler alınıyor PUBG'de. Valorant, LoL gibi oyunlarda da efsane FPS alınıyor. (şu an o bilgisayarın satışı yok). Hatta benim aldığım bilgisayarın (HP 14s- dq 2006 NT) MHz ve GHz'leri daha yüksek. Bu fps nasıl alınıyor?
Merhaba hocam, bilgisayar 3 saat içerisinde elimde olur. Şuan bilgisayarcıda, bilgisayarcı Windows yükleyecek. Ekstra ram bordu yok bilgisayarın, fakat işlemci özellikleri vb. yüzünden iyi performans verir dedi. Doğru mudur? (Söylemiştim ama tekrar söyleyeyim bilgisayar modeli: HP 14s- dq 2006 NT)

Son düzenleme:
Benimkiyle tamamen aynı farklı marka bir bilgisayarda gayet yüksek FPS'ler alınıyor PUBG'de. Valorant, LoL gibi oyunlarda da efsane FPS alınıyor. (şu an o bilgisayarın satışı yok). Hatta benim aldığım bilgisayarın (HP 14s- dq 2006 NT) MHz ve GHz'leri daha yüksek. Bu fps nasıl alınıyor?

Merhaba hocam, bilgisayar 3 saat içerisinde elimde olur. Şuan bilgisayarcıda, bilgisayarcı Windows yükleyecek. Ekstra ram bordu yok bilgisayarın, fakat işlemci özellikleri vb. yüzünden iyi performans verir dedi. Doğru mudur? (Söylemiştim ama tekrar söyleyeyim bilgisayar modeli: HP 14s- dq 2006 NT)
8 Gb ile 16 Gb kadar olmasa da idare edecek bir performans verir, oyunlarda isteklerinizi karşılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı