6500 TL sistem önerisi

Bütçe
5500-6500
8 GB ile 16 GB kadar olmasa da idare edecek bir performans verir, oyunlarda isteklerinizi karşılar.

Hocam bilgisayarı hâlâ alamadım, az sonra tekrar gideceğim almak için. İşlemci 11. nesil olduğu için Windows 10'da sürücüler çalışmıyor, algılamıyor dedi. Windows 11'e yükseltecek, böyle bir şey doğru mudur hocam?

Hocam bilgisayarı hâlâ alamadım, az sonra tekrar gideceğim almak için. İşlemci 11. nesil olduğu için Windows 10'da sürücüler çalışmıyor, algılamıyor dedi. Windows 11'e yükseltecek, böyle bir şey doğru mudur hocam
Öyle bir sürücü sorunu yok ama Windows 11'e yükseltmesi iyi birşey.

Öyle bir sürücü sorunu yok ama Windows 11'e yükseltmesi iyi bir şey.

Hocam, bilgisayarı açarken pin kısmında sayı girebiliyorum ama bilgisayar tamamen açıkken (şifre vs girildikten sonraki normal kullanım ekranı) orada ne klavye ne de ekran klavyesi çalışmıyor. Neden olabilir?

Hocam, bilgisayarı açarken pin kısmında sayı girebiliyorum ama bilgisayar tamamen açıkken (şifre vs girildikten sonraki normal kullanım ekranı) orada ne klavye ne de ekran klavyesi çalışmıyor. Neden olabilir?
Bu tarz teknik konularda o kadar bilgim yok. Yeni konu açmanızı öneririm, daha bilgili insanlar yardımcı olabilir.

Bu tarz teknik konularda o kadar bilgim yok. Yeni konu açmanızı öneririm, daha bilgili insanlar yardımcı olabilir.

Hocam merhaba, bilgisayarı sonunda tam anlamıyla kurdum ve düzelttim. Kayıt defterinden kaynaklı bir sıkıntıymış klavye problemi. Her zaman bana destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Hocam RAM'in 16 GB olmaması çok sorun yaşatıyor bazı oyunlarda. Valorant'ta mesela %85-90 kullanıyor RAM'i. Bu normal midir? Herhangi bir zararı olur mu?
RAM 8 gb olduğu için normaldir, bir sorun oluşturmaz, arkada açık program varsa onları kapatıp bir nebze daha rahatlatılabilir ama.

RAM 8 GB olduğu için normaldir, bir sorun oluşturmaz, arkada açık program varsa onları kapatıp bir nebze daha rahatlatılabilir ama.

Hocam merhaba, görev yöneticisinde RAM slotu 2 tane gözüküyor ve 1'i dolu. Ama Epey'de arttırılabilir RAM yok diyordu. Hangisi doğrudur hocam?

Geri
Yukarı