6500 TL Sistem Toplama

Seğmen

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Vektör Ekoloğu
Başlıkta da belirttiğim gibi kendim 6500 TL bütçeye toplamış olduğum sisteme önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Screenshot_5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi kendim 6500 TL bütçeye toplamış olduğum sisteme önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 263537
Vatan'dan toplamışsınız sanıyorum.
Arkadaşlar yardımcı olur mobilden etiket atamıyorum.
1-Marka takıntınız var mı?
2-Vatan'dan olmak zorunda mı?
3- Özellikle istediğiniz bir şey var mıdır?

Vatan'dan toplamışsınız sanıyorum.
Arkadaşlar yardımcı olur mobilden etiket atamıyorum.
1-Marka takıntınız var mı?
2-Vatan'dan olmak zorunda mı?
3- Özellikle istediğiniz bir şey var mıdır?

Marka takıntım yok. Fakat genellikle Zotac gibi firmalardan uzak durmayı tercih ediyorum. Vatan'dan olmak zorunda zira Kıbrıs'ta oturuyorum ve bir arkadaşım Türkiye'den elden teslim alıp arabasına yükleyip bana ulaştracak. Özellikle istediğim birşey ise yok.

Marka takıntım yok. Fakat genellikle Zotac gibi firmalardan uzak durmayı tercih ediyorum. Vatan'dan olmak zorunda zira Kıbrıs'ta oturuyorum ve bir arkadaşım Türkiye'den elden teslim alıp arabasına yükleyip bana ulaştracak. Özellikle istediğim birşey ise yok.
Arkadaşınız nerden getirecek ve ne kadar zamanda gelmesini istiyorsunuz?
Bu kadar çok soru sormamın sebebi 6500 liraya 1080 olan sistemin rahat toplanmasıdır.

Zotac'tan uzak durmayı tercih eden bir kullanıcıyı ilk defa görüyorum :D Aslında tam tersi çoğu kullanıcıya göre çünkü Zotac'ta Evga kadar yüksek kaliteli kartlar üreten başarılı firmalardan biri. Tabi kişilerin görüşüne saygım olduğunu belirtmek isterim.

Eki Görüntüle 263537
Güzel sistem olmuş hocam. Yalnız bütçeyi çok az daha arttırarak 1080 ekran kartı koyabilirsiniz. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı