6500 TL telefon önerisi

Batarya, ekran, chipset olarak M52 daha iyi. Dediğim gibi A52'de tercih edilebilir, kamera olarak M52'den iyi lakin oyun oynamasa dahi batarya ve ekran kullanım konforunu chipset kullanım ömrünü uzatır.
Ek olarak yine söylüyorum A52 ile A52S arasında 300TL fark var. Bu zaten A52'yi direk eliyor A52S varken.

Batarya, ekran, chipset olarak M52 daha iyi. Dediğim gibi A52'de tercih edilebilir, kamera olarak M52'den iyi lakin oyun oynamasa dahi batarya ve ekran kullanım konforunu chipset kullanım ömrünü uzatır.
Konu sahibi kamera odaklı demiş. Ben geçen Eylülden beri A52 kullanıyorum ve biraz hor kullandım. Telefonun gücü ve bataryası gayet yeterli, kamera olarakta bana fazlasıyla yeterli geliyor. Ekran için ne desem bilemiyorum çünkü önceki telefonum J7 idi.:D Seviye atladım resmen.

Arkadaşım daha yeni M52 modelini aldı ve çok memnun. Ekran yenileme hızı 120 Hz ve gayet akıcı bir oyun performansı veriyor. (Apex, PUBG Mobile ve birkaç oyun daha denemiştik)

Fiyatı 7000'e kadar çıkartabiliriz ama fazlasına gerek yok o kadar yükseltmeye.
-Telefonda 128 GB RAM olacak.
-Oyun oynanmayacak.
-Kamerası iyi olacak, bataryası iyi olacak.
-Ekran Hz değeri önemli değil, 60 olabilir.

Telefonda oyun oynanmayacak, işlemcinin de güçlü olmasına gerek yok.
Bu kriterlere uygun telefon önerisi lazım.

Telefonda 128 GB RAM derken hocam? Hafızdan bahsettiniz galiba, bu fiyata bu isteklerinizi karşılacak ve en uzun ömürlü telefon iPhone X veya iPhone XS hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı