6500 TL Ultrabook Tavsiyesi

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Evet arkadaşlar. Her oyunu olmasa bile çoğu oyunu oynayabileceğim, derslerimde işime yarayacak, hızlı bir Ultrabook istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.(Bütçe gerekirse 200-300TL aşılabilir.) masüstü de düşünüyorum ama laptoplara da göz atayım dedim.

Ultrabook olması nedeniyle üzerindeki ekran kartı ile ufak tefek oyun oynayabilirsin.

Mesela Valorant'ta kaç FPS alırım? Tahmini olarak.
Bu arada onun yarısı fiyatına ve aynı özellikler( işlemci dışında ) hatta 2 katı SSD'si olan bir bilgisayar yerine neden bu? HP 15-DW2009NT Intel Core i5 1035G1 8GB 512GB SSD MX330 Fiyatı

Modern 14'un gövdesi tamamen alüminyum. Bu hem hafiflik hem de daha iyi soğutma anlamına geliyor. SSD ihtiyacını olduğu zaman yükseltebilirsiniz.

MX330'un genel oyun performansı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modern 14'un gövdesi tamamen alüminyum. Bu hem hafiflik hem de daha iyi soğutma anlamına geliyor. SSD ihtiyacını olduğu zaman yükseltebilirsiniz.

MX330'un genel oyun performansı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. Çok açıklayıcı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı