5500-6000 TL arası Ultrabook tavsiyesi

Bütçe
5500-6000

EngineerMan

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar muhendisligi okuyorum. Yazilim video edit Photoshop oyun yapma ile ilgileniyorum. Elimde agir isler için Ryzen 7 3700X ve 2060 Super masaustu sistem var. Bir yerlere giderken kod yazmak için ve LoL gibi basit oyunlar için APU laptop arıyorum. Ryzen 4000u ya da 5000u serisi tercihim. Lenovo Ideapad serisi güzel. IPS 15.6 inc FHD bataryasi iyi giden tercihimdir. Piyasada hem ekrani iyi hem bataryasi güzel isinmayan laptop arayışındayım tavsiyelerinizi bekliyorum.(Ryzen 5 4500U gayet yeterli işlemci 4300U olmaz maalesef işlemci önceliğim değil 4700U şart değil. Rahat taşınabilir basit gündelik isler için laptop arıyorum.

Bilgisayar muhendisligi okuyorum. Yazilim video edit Photoshop oyun yapma ile ilgileniyorum. Elimde agir isler için Ryzen 7 3700X ve 2060 Super masaustu sistem var. Bir yerlere giderken kod yazmak için ve LoL gibi basit oyunlar için APU laptop arıyorum. Ryzen 4000u ya da 5000u serisi tercihim. Lenovo Ideapad serisi güzel. IPS 15.6 inc FHD bataryasi iyi giden tercihimdir. Piyasada hem ekrani iyi hem bataryasi güzel isinmayan laptop arayışındayım tavsiyelerinizi bekliyorum.(Ryzen 5 4500U gayet yeterli işlemci 4300U olmaz maalesef işlemci önceliğim değil 3700U şart değil. Rahat taşınabilir basit gündelik isler için laptop arıyorum.
Hocam yazdıklarınız çok çelişiyor.

Aşıyor biraz ama güzel.
Bu da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı