6500 TL'ye i7 4790K ve GTX 980 Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilindiği üzere forumda çok fazla hayali sistem konusu açılıyor. Ondan dolayı tedbirli olmak gerekiyor.
Şuan size katılmamak için çok direniyorum yani ben 21-22 yaşında 4500'e sistem toplarken 16 yaşındaki bir çocuğa ailesi bu kadar para vereceğini sanmıyorum. O diğer konu da cabası. Ancak ben konu uzamasın diye dedim.

M.ÖZKAN
Bilindiği üzere forumda çok fazla hayali sistem konusu açılıyor. Ondan dolayı tedbirli olmak gerekiyor.
Arkadaşım ben bu yorum atma işlerini pek fazla kullanan bi insan değilim sana yorum yapmak istedim çünkü 1 ay önce katılmışsın ve şu an da 600 lerde mesajın var biz senin bilgili veya insanlara yalan yanlış şeyler söylemediğini nerden bilelim ve bi insanı yaşıyla neden kıyaslıyorsunuz ben nerdeyse sizi her başlığın altında görüyorum en sonunda yazıyım dedim yorumlarınıza dikkat etmelisiniz

DDR4 sistem kurdum;

Adsız.png

M.ÖZKAN

Arkadaşım ben bu yorum atma işlerini pek fazla kullanan bi insan değilim sana yorum yapmak istedim çünkü 1 ay önce katılmışsın ve şu an da 600 lerde mesajın var biz senin bilgili veya insanlara yalan yanlış şeyler söylemediğini nerden bilelim ve bi insanı yaşıyla neden kıyaslıyorsunuz ben nerdeyse sizi her başlığın altında görüyorum en sonunda yazıyım dedim yorumlarınıza dikkat etmelisiniz

Ben bilgili insanlara yalan yanlış bir şey söylemedim. 16 yaşındaki birine ailesi bu parayla oyun oynaması için sistem toplar mı bilemiyorum. Yorumlarım ortada. Ayrıca forumu üye olmadan önce de takip ediyordum.
www.vatanbilgisayar.com: Samsung 256Gb 840 Pro Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 520Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Seagate 3.5" 1Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Z97-DELUXE - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Corsair 8Gb (2X4Gb) Vengeance Pro Ddr3 1600Mhz Cl9 Siyah Soğutuculu Ram - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Core i5 4690K Soket 1150 3.5GHz 6MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Hydro Serisi™ H80i SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: MSI GTX 980 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: THERMALTAKE CORE V51 80PLUS BRONZE 750W PENCERELİ MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
Toplam 6300TL. Hayırlı olsun.

Ben bilgili insanlara yalan yanlış bir şey söylemedim. 16 yaşındaki birine ailesi bu parayla oyun oynaması için sistem toplar mı bilemiyorum. Yorumlarım ortada.
Bilemiyoruma artık . 16 yaşındaki birisine derken bende 16 yaşındayım dersleri iyiyse veya ailesi zenginse çok kolay bir biçimde toplayabilir. bura da bi insanın yaşına göre yargılamanız saçma

Ben bilgili insanlara yalan yanlış bir şey söylemedim. 16 yaşındaki birine ailesi bu parayla oyun oynaması için sistem toplar mı bilemiyorum. Yorumlarım ortada. Ayrıca forumu üye olmadan önce de takip ediyordum.

12 yaşındaki çocuğun elinde 2.500 tl lik telefon oluyorsa 16 yaşındaki bir gencin 6,500 tl lik bilgisayarı olabilir.
Bu arada kişi ailesinden herhangi birisinin ne işte çalıştığını söylememiş.Belki babası mimar,mühendis ...

12 yaşındaki çocuğun elinde 2.500 tl lik telefon oluyorsa 16 yaşındaki bir gencin 6,500 tl lik bilgisayarı olabilir.
Bu arada kişi ailesinden herhangi birisinin ne işte çalıştığını söylememiş.Belki babası mimar,mühendis ...

Çok doğru bişey söylediniz sizi tebrik ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı