6500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
6K-6.5K
Hocam iPhone X hala gunumuzde stabil durumda neden degistirmek istiyorsunuz?
Ekranı kırıldı çalışıyor ama yaptırmak sıkıntı. Çünkü yeni ekran takılırsa Face ID iptal oluyor.

Devam etsin iPhone X ile. Bu bütçede alabileceği telefonlar giriş seviyesi modeller. Amiral gemisinden giriş seviyesi Android'e geçmezdim ben olsam.
Hocam bence de düz iPhone X olsa devam etsin ama telefon kötü durumda dediğim gibi. Bu bütçede bunun kadar iyi olmasa da “meh” seviyesinde bir telefon olsa iyi olurdu.

Son düzenleme:
S10+ bile iPhone X'le kafa kafaya bir telefon. Bazı özelliklerde X yeniyor. 6K'ya S10+ bulması ayrıca çok zor.

6K ya S10+ bulup alır o konuda zorluk çekmez, S10+ X e göre ekran, batarya, kamera ve performans olarak daha iyi bir cihaz.

Ekranı kırıldı çalışıyor ama yaptırmak sıkıntı. Çünkü yeni ekran takılırsa Face ID iptal oluyor.

Hocam bence de düz iPhone X olsa devam etsin ama telefon kötü durumda dediğim gibi. Bu bütçede bunun kadar iyi olmasa da “meh” seviyesinde bir telefon olsa iyi olurdu.

Bu paraya 0 Android alırsanız Android'e tövbe edersiniz. X in ekranı yaptırın geçin, Face ID olmasa bir şey olmaz.

Bu paraya 0 Android alırsanız Android'e tövbe edersiniz. X in ekranı yaptırın geçin, Face ID olmasa bir şey olmaz.

Bunu söylerken beni bir iOS fanboy olarak göremyin. iOS fçok sevmem daha çok Android severim ama durum bu maalesef

6000-6.500 civarı bütçe var. 2.el sıfır fark etmez iPhone X'den geçecek kardeşim. Piyasayı çok bilmiyorum kriterler sadece en az 128 GB ve 6 GB RAM olması gerek Samsung olursa çok iyi olur ama yok sanırım bu aralıkta. Xiaomi kullanan arkadaşlarım hep MIUI 12 miydi 13 müydü sonrası sorunlar oluştu diyorlar. Önerilerinizi bekliyorum.

İkinci el p30.

Devam etmesi lazım ama illa alacaksanız M14 5G modeli var alınabilir, fiyatını hak eden.
S10+ bile iPhone X'le kafa kafaya bir telefon. Bazı özelliklerde X yeniyor. 6K'ya s10+ bulması ayrıca çok zor.
S10+ dediğiniz cihaz XS Max ile kapışıyor, bilin istedim. X'den kesinlikle daha iyi.

Geri
Yukarı