6500 TL'ye klavye, mouse ve kulaklık tavsiyeleri

Bütçe
6500
Sen sorun yasamadin diye sorunsuz ve iyi olmuyor. Daha once kac klavye denedin de bu klavyeye iyi diyebiliyorsun? Arastirmani oneririm, Outemu Switch kullaniyor. En dandiklerden birisi. 1 yila bozulur, o da sansin tutarsa. O paraya Gateron Switch'li klavyeler varken Outemu bir klavyeye para verilmez.

Kuzenlerimde de var Sorunsuz 1 yıldan çokturda kullanıyorum.

Kendim kullanıyorum kronik sorunuda falan yok mis gibi.

Gamepower Ursa farem vardı kablo temassızlık yaptı kendim tamir ettim Mihawk'ım vardı çok kibar davrandım kulaklıktan ses vermemeye başladı garantiye gonderdim birkaç ay sonra tekrar aynı arıza 2 de 2 muhtemelen Warlock alacaktım oda aynı olacaktı JD619s aldım benim hatamdan birkaç tuşun ışığı gitti onun dışında şu anlık taş gibi

Şans meselesi aslında ama geneli bozulduğunu söylüyor arkadaş seninki bozulmadıysa süper.

Doğru şans.

Gamepower Ursa farem vardı kablo temassızlık yaptı kendim tamir ettim Mihawk'ım vardı çok kibar davrandım kulaklıktan ses vermemeye başladı garantiye gonderdim birkaç ay sonra tekrar aynı arıza 2 de 2 muhtemelen Warlock alacaktım oda aynı olacaktı JD619s aldım benim hatamdan birkaç tuşun ışığı gitti onun dışında şu anlık taş gibi.

Olabilir hocam ben tamamen sorunsuz demiyorum abartıldığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı