6500 TL'ye sistem toplama

Vittorio03

Hectopat
Selamlar. Ya var bir hayalimiz, bilgisayar almak adına. Her ne kadar yarın olmasa da.
Şimdi sadede geliyorum arkadaşlar, 6500 TL hazır sistem öneriniz var mı?
Ekran kartı fiyatları düşünce ve bir ihtimal dolar tekrar düşünce (Sanmam ama.), borçlar bitince almak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır?
En azından 16 GB RAM, Ryzen 5 1600 olsa yeterlidir. 500 GB SATA veya M.2 fark etmez. Hard disk kısmını takmayın. NVIDIA olacaksa GTX 1650 veya üstü tercihimdir AMD olacaksa en az RX 570 8 GB. 30 FPS hikayeli oyun oynamak benim için sorun değildir. High veya ultra seçenekler ile 30 FPS bana yeterli. Online oyunlarda en azından high ayarlar 65 FPS verse yine yeterlidir. Tavsiyeleriniz ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ancak 6800 TL civarına böyle bir PC toplanıyor. RX 570'ler 3000 TL'ye var ancak Outlet ürünler. Eğer onları almak istersen şöyle bir kasa toplanır;
6100 TL civarına denk geliyor.
NOT: Sadece ekran kartı Outlet.

Kanka şu anki zaman ve ekonomi değil bir yıl civarı ilerisi için diyorum. O zamanlar daha iyi bir şey toplanır sanıyorum çünkü stok sorunları düzelir, ekonomi aynı safalarda gezerse bahsettiğim gibi bir şey toplanabilir sanırsam. Bununla ilgili görüşleri merak ettim ve tavsiyeniz o dönem için nedir?

Kanka şu anki zaman ve ekonomi değil bir yıl civarı ilerisi için diyorum. O zamanlar daha iyi bir şey toplanır sanıyorum çünkü stok sorunları düzelir, ekonomi aynı safalarda gezerse bahsettiğim gibi bir şey toplanabilir sanırsam. Bununla ilgili görüşleri merak ettim ve tavsiyeniz o dönem için nedir?
Dostum güzel memleketimde yarın ne olacağı belli değil ki? İnsanlar 1 hafta sonrası ne olacak acaba diye tartışırken biz burada nasıl 1 sene sonrasını konuşalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı