6500 TL'ye tablet önerisi

Chosen One

Hectopat
Daha fazla  
Selam, gündelik kullanım için bir tablet almak istiyorum bu fiyata tablet önerebilir misiniz?
Not: Bütçeyi 200-300 TL'ye kadar aşabilirim.
Bu tabletler için de yorumlarınızı merak ediyorum.

Merhaba,

iPad, farklı Apple cihazlarınız da varsa en iyi seçenek olacaktır. PT üzerinden daha ucuza alabilirsiniz.

Merhaba,

iPad, farklı Apple cihazlarınız da varsa en iyi seçenek olacaktır. PT üzerinden daha ucuza alabilirsiniz.

Site güvenilir mi?

Bence kutu içeriği arasında en iyisi Apple ama kalem kullanırım para veremem 1700 TL diyorsan Samsung ve eğer uzun süre kullanırım diyorsanda Samsung bende şu anda Tab A6 with spen var (ama adı Tab A olarak değişti) bayağı eski ama hala güzel PUBG Mobile gibi oyunları 15 FPS oynayabilyorum.

Son düzenleme:
Tab S6 Lite'ı günlük kullanım için bile olsa önermem. Tablet çok hantal ve akıcı değil. Bildirim çubuğunu indirirken bile takılma oluyor. Kesinlikle iPad öneririm.

Üniversite öğrencisi olmak mı gerekiyor yoksa lise falan olur mu?

Fark etmiyor galiba ama lise öğrencisi de alabiliyor diye biliyorum. Eğer annen veya baban öğretmense onların üzerine de alabiliyorsun.

Tab S6 Lite'ı günlük kullanım için bile olsa önermem. Tablet çok hantal ve akıcı değil. Bildirim çubuğunu indirirken bile takılma oluyor. Kesinlikle iPad öneririm.

Evet S6 Lite o fiyata kesinlikle alınmaz. Üzerine biraz daha katabilirsen S7 FE 7000 TL'ye alınır. Kullanmadım ama Huawei'nin sistemi güzel işliyor diyorlar fakat uzun ömürlülük anlamında ne olacağı belli değil. 6000 lira bandında uzun ömürlülük ve stabilite anlamında iPad 9'un rakibi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı