6500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
6500
@Astiva evet yonga yüzünden M23 alınabilir. Kamera, ekran olarak daha iyi bir şey istersen de Note 10 Pro.

Note 10 Pro gerçekten güzel fakat ben almışken kardeşim uzun süreli ve sorun yaşamadan(yazılımsal dahil) kullansın istiyorum. Kendim üniversitede olduğum için aile evine çok sık gelemiyorum. Ben evde olsam sorunlarını hallederim belki ama uzaktayken herhangi bir sorunla uğraşsın istemiyorum.

O yüzden aklımda hem 5G hem de yongası yüzünden M23 5G var. Bildiğiniz herhangi sorunu yoksa bugün sipariş vereceğim.

Note 10 Pro bütçenin bayağı üzerindeymiş bu arada.

TFT ekran IPS'ye göre kötü ekran sorun değilse alınır.

Bu konuda aklımı çelen bir nokta doğrusu. A23 ve M23 arasında çok kaldım, ikisinin de kendilerine göre artıları ve eksileri var.

Bu konuda aklımı çelen bir nokta doğrusu. A23 ve M23 arasında çok kaldım, ikisinin de kendilerine göre artıları ve eksileri var.

A23'te OIS kamera var M23'ün işlemcisi daha iyi ve SAR değerleri A23'e göre yüksek tüm farklara buradan bakabilirsin.

Ne alaka? AMOLED ekranlı Note 10 Pro almak yerine rezil TFT-pls ekranlı Samsung mu alalım?

Note 10 Pro 7.5kdan başlıyor Akakçe'de. Bütçeyi arttıramıyorum maalesef @ufuk_ufuk

M23 kullanıyorum sorun varsa alabilirim şimdilik memnunum.

Ekran süresi ne kadar?

A23'te OIS kamera var M23'ün işlemcisi daha iyi ve SAR değerleri A23'e göre yüksek tüm farklara buradan bakabilirsin.

Buradan baktım evet. M23'e daha yatkın gibiyim şu an.

Geri
Yukarı