6500 XT için 10000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan vRos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 133

vRos

Hectopat
Daha fazla  
Elimde şöyle bir sistem var.
A320M-H anakart.
RX 6500 XT ekran kartı.
Ryzen 3 3100.
Aerocool 400W.
M2.SSD 240GB Kingston.
500GB HDD.
Neo Forza 16 GB(2x8)3200MHz
Tüm sistemi 10000TL ile değiştirmek istiyorum çıkabilirsek 12 olabilir ama zorlamamaya çalışalım.
Elimde RAM ve SSD'ler mevcut zaten aynı şekilde ekran kartı da ileride ekran kartı değiştirebilirim o yüzden ileriye dönük bir sistem istiyorum özellikle anakart ve PSU için.

Elimde şöyle bir sistem var.
A320M-H anakart.
RX 6500 XT ekran kartı.
Ryzen 3 3100.
Aerocool 400W.
M2.SSD 240GB Kingston.
500GB HDD.
Neo Forza 16 GB(2x8)3200MHz
Tüm sistemi 10000TL ile değiştirmek istiyorum çıkabilirsek 12 olabilir ama zorlamamaya çalışalım.
Elimde RAM ve SSD'ler mevcut zaten aynı şekilde ekran kartı da ileride ekran kartı değiştirebilirim o yüzden ileriye dönük bir sistem istiyorum özellikle anakart ve PSU için.

Hocam direk bu sistemi Full satın üstüne 10k ekleyip hazır sistem bekleyin bence.

PSU yeter diye düşünüyorum, ileride yükseltirsiniz.

Hocam direk bu sistemi Full satın üstüne 10k ekleyip hazır sistem bekleyin bence.

Bu mantıklı da elimdekini kaça satsam gider ki satmak uzun sürüyor.

PSU yeter diye düşünüyorum, ileride yükseltirsiniz.

PSU kaldırır mı emin değilim RAM'lar için de ekstra para harcamak yerine daha farklı bir şey bakılabilir diyorum ya da köşeye atarım parayı elimde var zaten.

Bu mantıklı da elimdekini kaça satsam gider ki satmak uzun sürüyor.

Hocam ben olsam biraz uğraştırsada satardım tüm parçaları çünkü yani onu alsanız diğeri düşük kalacak diğerini alsanız diğeri düşük kalacak bence sıfırdan iyi bir bütçe ile uygun parçalar toplamak daha mantıklı.

Geri
Yukarı