65000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60-65
Hocam dediğim gibi 1 kere alınacak bir şey bu 7k ya ortalama bi şey alacağımıza 8k ya güzel bir şey alalım 1000 TL sorun değil, ancak HZ değerlerine çok takılmama gerek var mı? Sanki 240 olsa daha iyi olur gibi hissediyorum ama bu seferde bütçeyi 9-10K lara çıkarmam lazım sanırım.
Hocam 170Hz ihtiyacınızı karşılayacaktır diye düşünüyorum.
Gittiğiniz internet kafelerde kaç hz monitörler var?

Hocam dediğim gibi 1 kere alınacak bir şey bu 7K ya ortalama bir şey alacağımıza 8K ya güzel bir şey alalım 1000 TL sorun değil, ancak Hz değerlerine çok takılmama gerek var mı? Sanki 240 olsa daha iyi olur gibi hissediyorum ama bu sefer de bütçeyi 9-10klara çıkarmam lazım sanırım.

Kendim 60, 144, 165 ve 170 Hz kullandım. 144 ve sonrası fazla fazla yeterli. 165 en ideali.

Termal macun olarak bunu ekliyorum ekranın yanına kurulum da ihtiyacım olacak diye düşünüyorum.
Başka ihtiyacım olacak bir şey olur mu, önceden SATA kablo alırdık çoğaltmak için. O tarz bir şeyler almalı mıyım?

Termal macun olarak bunu ekliyorum ekranın yanına kurulum da ihtiyacım olacak diye düşünüyorum.
Başka ihtiyacım olacak bir şey olur mu, önceden SATA kablo alırdık çoğaltmak için. O tarz bir şeyler almalı mıyım?

Hocam şimdilik gerek yok bence tayfun hocam sence?
Hocam sıvı soğutmayı ne seçtiniz thermalright mı?

Geri
Yukarı