6500XT 4444TL

Evet mantıklı, işlemcin ve anakartın PCIE 4 destekliyor. RX570'e göre daha iyi performans alırsın.
Hocam şimdi elimdeki kart tertemiz duruyor. 3k gibi bir fiyata satabilirim diye tahmin ediyorum üzerine 2k kadar koyacak güçteyim sence bunu mu alayım yoksa bir tık üst model için bekleyeyim mi? Zaman olarak sıkıntım yok.

Hocam şimdi elimdeki kart tertemiz duruyor. 3k gibi bir fiyata satabilirim diye tahmin ediyorum üzerine 2k kadar koyacak güçteyim sence bunu mu alayım yoksa bir tık üst model için bekleyeyim mi? Zaman olarak sıkıntım yok.
5500 6300 arası rtx3050 bulursan direk onu yapıştır.Hem dlss var hem 8gb vram var hem 6500xtden daha fazla fps veriyor.

2.el hakkında çok bilgi değil ama şu anda sahibinden en ucuz 4.000 TL'den satılıyor.
Yeni kartların ne zaman geleceği ve fiyatlarının ne olacağı belli olmadığı için kesin bir şey diyemem.
Ben olsam beklemezdim.

Geri
Yukarı