RX 6500XT 3800 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz belli ki kartın oyun testlerine hiç bakmamışsınız bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4:20'den itibaren pcı 3.0 oyun performansı gösteriliyor buradan bakın. Gerçekten bazen sırf kötülemek istediğiniz için kötülüyosunuz ya
Arkadaşım, konunun başında ne dedim? Oyununa göre performans kaybı yaşıyor dedim. Ayrıca attığın videodaki oyunların hepsini 1070 ile 1080p ultrada oynarsın.
Şu an bu kart üzerine konuşuyoruz.
Ben bu kart üzerinden konuşmuyorum ama?
Ekran kartı piyasasının pahalı olmasını dolara bağlıyorsunuz, ben de böyle olmadığını söylüyorum. Çünkü piyasadan bi' haber insanlar sadece herkesin bildiği dolar artıyor klişesinden ibaret bilgiye sahip olduğundan dolarla alakası olmayan konularda bile konuyu dolara çekiyor.

Diğer kartlarda da fiyat problemi pek yok baktığım kadarıyla.
Arkadaşım, konunun başında ne dedim? Oyununa göre performans kaybı yaşıyor dedim. Ayrıca attığın videodaki oyunların hepsini 1070 ile 1080p ultrada oynarsın.

Ben bu kart üzerinden konuşmuyorum ama?
Ekran kartı piyasasının pahalı olmasını dolara bağlıyorsunuz, ben de böyle olmadığını söylüyorum. Çünkü piyasadan bi' haber insanlar sadece herkesin bildiği dolar artıyor klişesinden ibaret bilgiye sahip olduğundan dolarla alakası olmayan konularda bile konuyu dolara çekiyor.
Diğer kartlarda da sorun yok. Sorun bizim ülkemizle alakalı.

Yahu RX6500 XT alacak bir adam PCI 4.0 kullanarak GTX 1070 gibi 5.5 senelik bir kartı hayli hayli geride bırakacak zaten. Gidip 5 senelik kartın 2.ellerine 4500-5000TL vermenin mantığı ne?

Yahu RX6500 XT alacak bir adam PCI 4.0 kullanarak GTX 1070 gibi 5.5 senelik bir kartı hayli hayli geride bırakacak zaten.
Yok öyle bir şey, hayal dünyasında yaşamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı