650W PSU önerisi

Bütçe
max 700

Cheriour

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle ilk konum olduğu için hatalarım varsa affola. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi 650W'lık kaliteli bir PSU arayışındayım bütçem Max 700 TL. Önerilerinizi bekliyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler...

Bütçeyi aşabilirseniz:

Aşamazsanız:

Bütçeyi aşabilirseniz:

Aşamazsanız:

XPG Pylon ne kadar götürebilir? Cahilliğimden de olabilir bilmiyorum markayı ilk defa duydum. Genelde FSP ve Corsair gibi markalara yönelmemi önerdiler.

XPG Pylon ne kadar götürebilir? Cahilliğimden de olabilir bilmiyorum markayı ilk defa duydum. Genelde FSP ve Corsair gibi markalara yönelmemi önerdiler.

XPG iyi markadır her elektronik cihazın ömrü vardır bu evindeki elektrik alt yapısına elektrik gidip gelmelerine voltaj dalgalanmalarına her şeye göre etkilenebilecek bir şey. Net bir şey söyleyemeyiz ömrü hakkında ama minimum 3-4 sene denebilir her şey sağlıklı olursa. Aktif çalışmakta olan sertifikasız Zalman PSU arkadaşımda 8 senedir takır takır çalışıyor hiç sorun yok şans işi tabii.

XPG iyi markadır her elektronik cihazın ömrü vardır bu evindeki elektrik alt yapısına elektrik gidip gelmelerine voltaj dalgalanmalarına her şeye göre etkilenebilecek bir şey. Net bir şey söyleyemeyiz ömrü hakkında ama minimum 3-4 sene denebilir her şey sağlıklı olursa. Aktif çalışmakta olan sertifikasız Zalman PSU arkadaşımda 8senedir takır takır çalışıyor hiç sorun yok mesela şans işi tabii.

En azından 2-3 sene başım hiç ağrımasın istiyorum ve nokta atışı yapmak için 1 haftadır arayış içindeyim ve görüyorum ki geri dönüş yapan 3 kişi aynı PSU'yu önermiş. Sanırım bunu satın alarak en iyisini yapmış olurum. Ne diyorsunuz?

En azından 2-3 sene başım hiç ağrımasın istiyorum ve nokta atışı yapmak için 1 haftadır arayış içindeyim ve görüyorum ki geri dönüş yapan 3 kişi aynı PSU'yu önermiş. Sanırım bunu satın alarak en iyisini yapmış olurum. Ne diyorsunuz?

Yani şöyle söyleyeyim bütçeniz zaten var Gold sertifikalı PSU da alabilirsiniz ama bu daha iyi olduğu anlamına gelmiyor verimliliğinin daha iyi olduğu anlamına geliyor bu forumda bu PSU revaçta bu tavsiye ediliyor. Ben başınızın ağrıyacağını düşünmüyorum 1 senedir Power Boost 500W hiçbir sertifikası olmayan PSU kullanıyorum benim bile başım ağrımıyor :D.

@Cheriour

Bütçenize göre en makul ürün sunulmuş. Korumaları ve sundukları ile Pylon serisi cidden alınası bir ürün. Keşke fiyatlar daha uygun olsa da size seviyesi daha yüksek bir ürün önerilse ama Pylon fazlasıyla yeterli olur.

Anladım teşekkürler.
Yani şöyle söyleyeyim bütçeniz zaten var Gold sertifikalı PSU da alabilirsiniz ama bu daha iyi olduğu anlamına gelmiyor verimliliğinin daha iyi olduğu anlamına geliyor bu forumda bu PSU revaçta bu tavsiye ediliyor. Ben başınızın ağrıyacağını düşünmüyorum 1 senedir Power Boost 500W hiçbir sertifikası olmayan PSU kullanıyorum benim bile başım ağrımıyor :D.

Bu modeldi değil mi yanlış olmasın alacağım şimdi sistem içeride PSU'suz yatıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı