65Mbps internet ile 1MB indirme hızı normal mi?

Şimdi 3mbps çıktı bi ara yine bu siteden test yapmıştım 12 çıkmıştı ilginç.

Geçme yeri kapalı modem desteklemiyor olabilir.
65 Mbps WiFi'nin alabileceği teorik hız olarak görünebiliyor çoğu zaman. Sanıyorum ki sen ADSL kullanıyorsun ve bu hızları görmen şu an için mümkün değil. Netspeed'ten altyapını sorgulatıp boş port var ise VDSL'e geçerek hızını yükseltebilirsin.

71 Mbps diyor ve port var VDSL'ye nasıl geçebilirim?
Eğer taahhütlü bir internet servis sağlayıcısından hizmet alıyorsan ve taahhütünün bitmesine 6 aydan az bir süre var ise müşteri hizmetlerini arayarak taahhütün sonuna kadar en düşük VDSL paketlerden birine geçmek istediğini belirtebilirsin. Bu da muhtemelen 35 Mbps olacaktır. Özellikle taahhütün sonuna kadar diyorum çünkü bunu belirtmezsen sen farkında olmadan VDSL'e geçişinle birlikte yeniden 24 ay taahhüte onay vermiş oluyorsun. Taahhüt bittikten sonra da dilediğin ISS'ye port kaybı olmadan ve internetini iptal ettirmeden VDSL olarak geçiş yapabilirsin. Hat değerlerin de iyiyse TurkNet, Netspeed ve Millenicom gibi ISS'lerden 50 Mbps yerine ortalama 75 Mbps'e kadar hız alabilirsin. Türk Telekom ise sana en fazla 50 Mbps'lik bir paket önerecektir.

Geri
Yukarı