6600 TL sistem toplama

Sana çok güzel bir kasa önerim var ben alamadım limitim yetmedi. Vatan Bilgisayar hazır sistemlere gir

AMD 3600

ASUS B450 K anakart.
Corsair balistik 16 GB 3000 MHz RAM.
ASUS RTX 2060 ekran kartı
Sağlam oyuncu kasası RGB'li 650W güç kaynağı.
Toshiba OCZ SSD M.2 versiyondan ve sadece 6520 TL 6000 TL kredı cıktı alamadım :(
O SSD kronik sorunlu değil mi ya ?

O SSD kronik sorunlu değil mi ya?

Sistem üzerinde oynama yapamıyorusun ya komple alıyorsun ya alamıyorsun bir parça çıkarabilsem RAM'i çıkartıp alacaktım 2 kartla ödeme de kabul etmıyorlar. RAM 2x8 olsa daha güzel olurdu ama oynama yapamıyorsun ekran kartı anakart ıslemcı guzel fiyatına göre bayağa arastırdım rakipleri 8000 TL civarında. SSD olarak Benchmark'larda puanı güzel ama kronık tarafını bılmıyorum: S.
2-3 kişi daha tavsiye etti korona bittikten sonra tercihim bu olacak sanırım.

Güzelmiş ama SSD yeni nesil takılıyor mu bu anakarta. Samsung Evo veya Crucial M.2'lerden takarsan uçar.

Sana çok güzel bir kasa önerim var ben alamadım limitim yetmedi. Vatan Bilgisayar hazır sistemlere gir

AMD 3600

ASUS B450 K anakart.
Toshiba OCZ SSD M.2 versiyondan ve sadece 6520 TL 6000 TL kredı cıktı alamadım :(

Sistem uygun cidden,hele hele vatanda olmasına rağmen 😂.

AMD 3600

ASUS B450 K anakart.

kanka dual ekran kartı istemiyorum ısınma problemleri varmış ama onun dışında cidden çok iyimiş

Geri
Yukarı