6600 XT Valorant nişangahı kötü gözüküyor

367519

Decipat
Merhaba arkadaşlar, sorun başlıktaki gibi. Bir ayarı falan mı değiştirmem gerekiyor bilemedim. Sorun 1920x1080'de mevcut değil masaüstünde de bir fark yok. Sadece Valorant'ta yaşıyorum ilginç şekilde.

1644292808258.png

VALORANT_2022.02.08-06.53_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon Software'dan görüntü keskinleştirme vs gibi bir ayar açılı mı?

Bu arada fotoğrafta bir problem göremedim.

Maalesef ben de göremiyorum şuan telefondan girdim foruma açık değil hocam. 1920*1080 hariç her çözünürlükte crossun çevresinde ince bir ek renk oluyor.
@kino sizin bilginiz var mı hocam?

Ov tamam hocam parlaklığı fulleyince görebildim mobilde de gözüküyor. Bir deneyebilir misiniz.
Maalesef ben de göremiyorum şuan telefondan girdim foruma açık değil hocam. 1920*1080 hariç her çözünürlükte crossun çevresinde ince bir ek renk oluyor.
@kino sizin bilginiz var mı hocam?

Ov tamam hocam parlaklığı fulleyince görebildim mobilde de gözüküyor. Bir deneyebilir misiniz.
Kusura bakmayın moderatör başlığı değiştirmiş olay tam olarak şöyle nişangahın çevresinde aslında kırmızılık yok ama 1920.1080 hariç çözünürlükte gözüküyor maalesef.

Farklı ekran kartında Valorant nişangahı değişik mi gözüküyordu?
Evet hocam onda sorun yoktu. Bun da çözünürlüğü düşürün hem bulanık hem de çevresinde hafif bir ek iz oluyor ama donanımsal olarak düşünmek istemedim çünkü bir tek cross da oluyor.

Evet hocam onda sorun yoktu. Bun da çözünürlüğü düşürün hem bulanık hem de çevresinde hafif bir ek iz oluyor ama donanımsal olarak düşünmek istemedim çünkü bir tek cross da oluyor.

Oyun sekmesinde Valorant altındaki açık şeyleri tamamen kapatarak dene bir de. Mozaik döşeme modunu uygulama ayarları yap, yüzey biçim optimizasyonunu kapat vb.

Screenshot_2.png

Oyun sekmesinde Valorant altındaki açık şeyleri tamamen kapatarak dene bir de. Mozaik döşeme modunu uygulama ayarları yap, yüzey biçim optimizasyonunu kapat vb.

Eki Görüntüle 1299089
Denicem hocam teşekkürler.

Eki Görüntüle 1299089
@kino hocam o kısım işe yaramadı ama doygunluğu 200den 100e indirince çok daha az oluyor çoğu yer de yok denecek düzeye geliyor. doygunluğu 200e alıp deneme imkanınız var mı acaba ve sizce donanımsal olabilir mi?
hocam şimdi de şunu farkettim pencere modunda çözünürlük düşürürsem sıkıntı olmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı