6600XT için fiyat farkı olmasının sebebi nedir?

Vallahi ben 1660 Ti ASUS ROG STRIX'i aldığımdan beri 50 tane oyun oynadım, üstelik bi de OC yaptım, 64 dereceyi geçtiğini görmedim fanlar da yüzde 30'dan fazla çalışmadı hiç, sanki çalışmıyor gibiydi yükteyken bile. M.2 SSD'de var tabii 70'in üzerine çıkıp bir de sesli çalışan bir kart istemem. Sapphire Pulse'ya da biraz daha fazla verip ROG STRIX modelini mi alsam diye ikilemdeyim.
Msi Gaming X 6600 xt var bende aynı dediğin gibi benim kart.

Vallahi ben 1660 Ti ASUS ROG STRIX'i aldığımdan beri 50 tane oyun oynadım, üstelik bi de OC yaptım, 64 dereceyi geçtiğini görmedim fanlar da yüzde 30'dan fazla çalışmadı hiç, sanki çalışmıyor gibiydi yükteyken bile. M.2 SSD'de var tabii 70'in üzerine çıkıp bir de sesli çalışan bir kart istemem. Sapphire Pulse'ya da biraz daha fazla verip ROG STRIX modelini mi alsam diye ikilemdeyim.

Tabii alabilirsin bütçe varsa bence değer. Hem soğutma performansı hem kutu içeriği hem de ışıklandırma artışı var ROG Strix'in. Ben ilk gün aldığımdan pek seçme şansım yoktu ve aşina olduğum bir modele yöneldim.

Asrock driver problemleriyle en kötü olma konusunda XFX ile yarışıyor. Fersah fersah iyi öyle mi Red Devil'den Rog Strix'den Gaming X DEN?
Muhatap olduğumuz insanların bilgi seviyesine bak :D

Sence 6600XT nin driverlarını Asrock mı çıkarıyor? yoksa AMD mi?

Forumun bilgi seviyesine bak gerçekten inanılmaz. Al sana Techpowerup sıcaklık sonuçlarını atayım belki 1-2 şey öğrenir de bilgin olmadığı konularda ağzını açmazsın.

Dosya Ekleri

• cooler-performance-comparison.png
    cooler-performance-comparison.png
    29 KB · Görüntüleme: 46
Evet benim 1660 Ti da ROG STRIX, en üst seviye model ROG STRIX zaten tartışmasız. Hiç WattMan hatasıyla karşılaştın mı? RX serilerinde gına getirmişti soğutmuştu AMD kendinden, 5000 ve 6000 serilerinde böyle bir şey var mı? Yazılımsal ve donanımsal hatayla karşılaştın mı hiç
Önerim Red Devil modeli. Aralarında en sessiz ve en serin çalışan hatta en performanslı olan o. ROG modeli yüksek RPM hızından ötürü sesli bir model.

Muhatap olduğumuz insanların bilgi seviyesine bak :D

Sence 6600XT nin driverlarını Asrock mı çıkarıyor? yoksa AMD mi?

Forumun bilgi seviyesine bak gerçekten inanılmaz. Al sana Techpowerup sıcaklık sonuçlarını atayım belki 1-2 şey öğrenir de bilgin olmadığı konularda ağzını açmazsın.
Kesinlikle açık ara en iyisi Red Devil boş yapma. O siteye çok güvenmiyorum.

Kesinlikle açık ara en iyisi Red Devil boş yapma. O siteye çok güvenmiyorum.

Bir de TechPowerUp'a güvenmiyorum demiş :D Şurada adam akıllı işini yapan bir yönetici olsa zaten insanları yanlış yönlendirdiği için bile sana banı çakar geçerdi...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 222222222222.jpg
    222222222222.jpg
    151 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Dual de çift fanlı ama fena değil gibi, 6600 ve 6600XT incelemelerine baktım yüzde 40, 1700 RPM gibi bi değerde 55 derecelerde geziyor. Yüzde 30, 1200 RPM gayet sessiz bi fan değeri. Onda da 6600XT de bile 70 dereceyi bile göreceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı