6600XT mining sonuçları kötü çıktı

amortikazim66

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir süredir tek kartla mining muhabbetini araştırıyorum. Kendi kartımla 32mh kazım gücü aldım ve denemek için Binance pool da 4 saat kadar kazım yapıp kartın 4 saatte ne kadar Ethereum çıkarabileceğine bakmak istedim. Ancak 32mh la kazmasına rağmen 4 saat gibi bir sürede yaklaşık 2.71 TL kazandığını gördüm. İnternette birkaç siteden baktığımda sonucun çok daha iyi olmasını bekliyordum. Neden bu kadar kötü bir sonuç aldım acaba?
(Kart 4saat boyunca 32mh ve 60W da çalıştı)

Binance pool normalden çok daha az kazandırıyor. Diğer pool'lardan farklı işleyişi olduğu için gerçek değerlere yaklaşmak için aralıksız kazım yapmalısınız.

Binance'de 7-24 kazma yapmak için uygun bir sistem, eğer arada sırada açacağım diyorsanız Ethermine geçin.

Merhabalar. Bir süredir tek kartla mining muhabbetini araştırıyorum. Kendi kartımla 32mh kazım gücü aldım ve denemek için Binance pool da 4 saat kadar kazım yapıp kartın 4 saatte ne kadar Ethereum çıkarabileceğine bakmak istedim. Ancak 32mh la kazmasına rağmen 4 saat gibi bir sürede yaklaşık 2.71 TL kazandığını gördüm. İnternette birkaç siteden baktığımda sonucun çok daha iyi olmasını bekliyordum. Neden bu kadar kötü bir sonuç aldım acaba?
(Kart 4saat boyunca 32mh ve 60W da çalıştı)

2miners geçmelisin.
Binance yatırma cüzdanından nano yatırma kodunu al.
Gminer gir kullan.
en az 0,0005 ETH($2.08 / 0.3702 nano) şeklinde daha çok kazarsan günde ne kazdın
her gün TR saati ile 16:0016:30 arası hesabında.
Ayrıca mh gücün oturması tam olarak 24 saatte olur 3-4 saatte getiri hesaplamak yanlış.
Mh ve Watt durumun güzel iyi kazançlar.

Geri
Yukarı