6600XT sistemde FPS farklı gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 11

ququwi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
6600XT
Anakart
a520m h
İşlemci
amd ryzen 5500
Beyle selam Valorant'ta FPS göstergesinde FPS 200 300 gösteriyor ama AMD de FPS gösterme panelinde 600 gösteriyor. Hangisi dogru hangisi yanlış? Sizde de var mı bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin değeri yanlış. AMD yazılımda LoL'de bende 60 FPS gözüküyor lakin MSI Afterburner ya da oyun içerisinden baktığım gibi 240 sabit FPS alıyorum.
Ekran kartının programının FPS değerimi doğru yoksa oyununmu. LoL bende kendisi 300 FPS ama AMD de 40 FPS gözüküyor ve AMD'deki doğru oyun kasıyor çünkü.

Ekran kartının programının FPS değerimi doğru yoksa oyununmu. LoL bende kendisi 300 FPS ama AMD de 40 FPS gözüküyor ve AMD'deki doğru oyun kasıyor çünkü.

Sanırsam arkadaş buradaki panelden bahsediyor buradaki yanlış. 85 FPS ile CS mi mi oynanır ben 150-200 arası alıyorum. Shadow very high. 8X ayarlarda.

LoL'de 300 FPS gösteriyorsa kasıyorsa FPS sabitleyin. LoL'deki FPS değeri de doğru amdki de lakin yazılımındaki ortalama FPS değeri yanlış.

Dosya Ekleri

• CS2.PNG
    CS2.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı