6650 XT sistemde ASUS WG248 144 Hz monitör 144 Hz olmuyor

TscTR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Daha önce de bu sorun üzerine konular açılmış. Başlıktan da belirttiğim gibi monitörümden 144 Hz alamıyorum. HDMI kablo ile bağlanıyorum. Ekran kartım XFX 6650 XT. AMD'nin uygulamasından yeni ekran çözünürlüğü oluşturup 144 Hz yapıyorum normal ekranda görüntü geliyor sıkıntı olmuyor. Fakat LoL'e girince monitör kapanıyor ve görüntü gelmiyor. Bunu başka oyunlarda denemedim. Onlarda da aynısı olabilir. Alt Tab yapınca görüntü geliyor. Sizce sorun HDMI kablomda mı yoksa başka bir ayar mı gerekiyor? Eğer yeni bir HDMI veya DisplayPort kablosu almam gerekiyor ise önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Şunu al sorunu çözersin veya şunu yaparsan mevcut kablonla da problem ortadan kalkar diyebileceğiniz önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler iyi sosyaller.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce de bu sorun üzerine konular açılmış. Başlıktan da belirttiğim gibi monitörümden 144 Hz alamıyorum. HDMI kablo ile bağlanıyorum. Ekran kartım XFX 6650 XT. AMD'nin uygulamasından yeni ekran çözünürlüğü oluşturup 144 Hz yapıyorum normal ekranda görüntü geliyor sıkıntı olmuyor. Fakat LoL'e girince monitör kapanıyor ve görüntü gelmiyor. Bunu başka oyunlarda denemedim. Onlarda da aynısı olabilir. Alt Tab yapınca görüntü geliyor. Sizce sorun HDMI kablomda mı yoksa başka bir ayar mı gerekiyor? Eğer yeni bir HDMI veya DisplayPort kablosu almam gerekiyor ise önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Şunu al sorunu çözersin veya şunu yaparsan mevcut kablonla da problem ortadan kalkar diyebileceğiniz önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler iyi Sosyaller.

HDMI kablo ile en fazla 120 Hz alırsın. DisplayPort alman lazım 144 için.

Yeni konular

Geri
Yukarı