6700 XT Red Devil alınır mı?

O kadar çıkmaz iktidar degişse bile hemen düşmez zaten fiyatlar 20 yılda bozulan şey 2 ayda düzeltilemez.

Hemen çıkar demedim ama Amerikan ekonomistler aynı iktidarın kalması durumunda %175 gibi bir artışla sürekli artış olacağını iktidarın değişmesi durumunda hızlı bir artış ardından dengeli bir artışla %120 artış olacağını daha sonrasında yönetime göre düşebileceğini açıkladılar.

Ben de 8bin civarında ekran kartı arıyorum R5 5600 için. Soğutma yönünden dolayı şu ürünü tercih edeceğim sanırım. Bu konudaki ürünle arasında kalite farkı çok var mı?

Ben de 8bin civarında ekran kartı arıyorum R5 5600 için. Soğutma yönünden dolayı şu ürünü tercih edeceğim sanırım. Bu konudaki ürünle arasında kalite farkı çok var mı?

Var tabii birisi düşük-orta segment diğeri üst segment.

Hocam neden o zaman fiyatları aynı?

Ayrıca bu konudaki ürünü Amazon haricinde bildiğim bilgisayar sitelerinde(Sinerji, İncehesap, İtopya vs) bulamadım. Amazon kullanmıyorum.

Piyasa durumu böyle kanka fiyatı aynı olmasının sebebi aynı özellikleri olması değil daha fp olması.
Amazon'dan 2 dakika hesap açın en güvenli site amazondur sırf Amazon olsun diye 5-6k fazla fiyat verenler var bir ürün için.

XFX merc en iyi soğutma arından PowerColor.

Yeni konular

Geri
Yukarı