6700 XT sistemde FPS düşmesi

• Konuyu başlatan Ineed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 1B
Hocam bende ki çözüm önerisi bu kadar bende aynı sorunları RDR ve MSFS'te yaşıyordum kartı ilk aldığımda bu driver çözmüştü ve hala bunu kullanıyorum.

Evet büyük oranda çözdü gerçekten.

Hocam bende ki çözüm önerisi bu kadar bende aynı sorunları RDR ve MSFS'te yaşıyordum kartı ilk aldığımda bu driver çözmüştü ve hala bunu kullanıyorum.

Deminki ufak droplar muhtemelen dediğin dosyayı indirmeye çalışırken oldu.

Evet büyük oranda çözdü gerçekten.

Deminki ufak droplar muhtemelen dediğin dosyayı indirmeye çalışırken oldu.
Yardımcı olduysam ne mutlu hocam AMD sorunu düzeltene kadar bu driverda idare edin her güncellemede yeniyi test edersiniz hangi driverda sorun yoksa orda kalın

Önceki sürüme çektim ama güncellemeyi kurduktan sonra eskiye geçmeme rağmen sorun oldu bende yeniye sıfırdan geçtim hala aynı tekrar deneyeceğğim.
Sistem güncelleştirmelerini ve sürümleri kontrol edin bir de. Çok garip bir hata. Çoğu yerde arattım ama benzer sorunu yaşayanı bulamadım.

Sistem güncelleştirmelerini ve sürümleri kontrol edin bir de. Çok garip bir hata. Çoğu yerde arattım ama benzer sorunu yaşayanı bulamadım.

Sistem güncellemelerini her zaman indiriyorum (Windows 11) ancak bu sorun ufak tefek hala devam ediyor, yazılımda problem olduğunu düşünüyorum.

Bir video da bu klasör de 1 dosya olmasını söylüyordu burada dosya yok.
Ama ugulma var ve çalışıyor.

Dosya Ekleri

• amd dosya.png
    amd dosya.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Aynı lanet sorun bendede var.. Bu son bir aydır oldu.. Bilhassa Valorantta saniselik takılmalara da neden oluyor bazen..

aynı lanet sorun bende de var. Bu son bir aydır oldu. Bilhassa Valorant'ta saniselik takılmalara da neden oluyor bazen.

Bende de yaklaşık 3 haftadır oluyor çözümünü bulamadım, önceki sürümleri denedim neredeyse hepsinde bir problem var. Şu an en güncel sürümün bir öncekisi var (24.1.1) bunda da takılmalar oluyor Valorant da ama son sürümde (24.2.1)'de 5,6 saniye PC kasmaya donmaya başlıyor o yüzden önceki sürümde droplu şekilde devam ediyorum çözüm bulamadım.

Bende de yaklaşık 3 haftadır oluyor çözümünü bulamadım, önceki sürümleri denedim neredeyse hepsinde bir problem var. Şu an en güncel sürümün bir öncekisi var (24.1.1) bunda da takılmalar oluyor Valorant da ama son sürümde (24.2.1)'de 5,6 saniye PC kasmaya donmaya başlıyor o yüzden önceki sürümde droplu şekilde devam ediyorum çözüm bulamadım.
İnan aynı... Hatta az önce format attım windows 10 ile de denyeceğim bakalım ne olacak..

Bu lanet sorundan bende de var!

AMD'ye söve söve çözüm ararken yine sana denk geldim. Sorun tamamen AMD'de ve çözmüyorlar şaka gibi. Kartı NVIDIA ile yenilemek tek çare ancak bu halde beni çok rahatsız ederken başkasına nasıl satayım :/ Sistemi aldığım anı hatırladığımda kanser oluyorum. Sadece 1-2 saat beklesem aynı fiyata 3070 sistem tekrar stoka girmişti ve almıştım, keşke korkuyla hareket etmeseydim.

Geri
Yukarı