6700HQ laptopta Assassin's Creed Origins kasıyor

sferhat1903

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim 6700HQ ekran kartım GTX 950M tüm driverlar güncel çok saçma bir sorun yaşıyorum. Grafikleri Ultra yapınca işlemcide ki yük kalkıyor ekran kartımdan dolayı FPS 22'ye düşüyor oynanmıyor. Grafik ayarlarını düşürdüğüm zaman FPS yükselşiyor ama işlemci %100 kullanıyor ve kalabalık bir ortama giriş yaptığımda ya da senuyu çağırdığımda oyundan aniden atıyor. Soğutma konusunda da sorun yok. Cooler Master'ın termal macununu kullanıyorum. Sorunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olabilecek var mı?

Orta ayarlar dener misiniz? Nasıl ya o sistemde darboğaz mı oluyormuş?
orta ayar ve düşük ayarda işlemci %100 oluyor odyssey i bitirdim orta yüksek ayarlarda 120 saat geçirdim hiç bir sorunla karşılaşmadım sadece bu oyunda oldu
Oyun orijinal mi?
hayır değil başka bir oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım

Orta ayar ve düşük ayarda işlemci %100 oluyor Odyssey'i bitirdim orta yüksek ayarlarda 120 saat geçirdim hiçbir sorunla karşılaşmadım sadece bu oyunda oldu

Hayır değil başka bir oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım

950M nasıl Full grafiklerde 22 veriyor? Başka bir sorun olabilir mi hocam emin misiniz ısınma veya dahili kartı kullanma olmadığından?

950M nasıl Full grafiklerde 22 veriyor? Başka bir sorun olabilir mi hocam emin misiniz ısınma veya dahili kartı kullanma olmadığından?
başka bir sorun yok ekran kartında görüyor oyunu ısınma max ekran kartı 67 dereceyi görüyor işlemci 71 72 dediğim gibi grafikleri en üst yapınca dar boğaz olmuyor ama düşürünce işlemci %100 kullanıyor oyun atıyor ilginç anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı