Assassin's Creed Origins kasma

Emirhanpolat1903

Femtopat
PCmin özellikler RX 6600 i5 4460 8 GB DDR3 RAM H81 a2C anakart. daha sonra diger parcalari yukseltirim diye böyle bir kart aldim %50'lik bir darboğaz söz konusu. Assassin's Creed Origins'te köy yerlerinde normal iskenderiye şehrine gelince oyun saçmalıyor FPS sabit 30'da iken kontrol bende değilmis gibi oluyor wasd tuşlarina bastiktan 3 4 saniye sonra tepki veriyor FPS 27'lere düsuyor en kotu, işlemci %100 çalışıyor RAM 6800 GPU %50'lerde sorunun işlemcinin Full kulanıldığından diğer işlemlere yetişemedini düsunuyorum örneğin klavye komut gibi ama tam sorunun kaynagını bulamiyorum RAM'den olabilir mi acaba, ne yapmaliyım?

Assassin's Creed'in özellikle son çıkan oyunları işlemci katili denilebilecek seviyede. Sizin işlemciniz ekran kartını zaten besleyemiyor bir de açık dünya ve optimizasyonu bozuk bir oyun olduğu için bu durumu anca işlemcinizi yükselterek düzeltebilirsiniz.

PC'min özellikler RX 6600 i5 4460 8 GB DDR3 RAM H81 a2C anakart. Daha sonra diger parcalari yukseltirim diye böyle bir kart aldim %50'lik bir darboğaz söz konusu. Assassin's Creed Origins'te köy yerlerinde normal iskenderiye şehrine gelince oyun saçmalıyor FPS sabit 30'da iken kontrol bende değil mis gibi oluyor wasd tuşlarina bastiktan 3 4 saniye sonra tepki veriyor FPS 27'lere düsuyor en kotu, işlemci %100 çalışıyor RAM 6800 GPU %50'lerde sorunun işlemcinin Full kulanıldığından diğer işlemlere yetişemedini düsunuyorum örneğin klavye komut gibi ama tam sorunun kaynagını bulamiyorum RAM'den olabilir mi acaba, ne yapmaliyım?

Assassin's Creed Origins bildiğim kadarıyla devasa açık dünya oyunu ve 8 GB RAM ile oynamanız biraz sorun 8 GB RAM'i 16 yaparsanız performans artışı yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı