Çözüldü 6700XT görüntü sonradan geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, XFX 6700XT modelini satın aldım. 1ay olmadı henüz. Fakat problemler baş göstermeye başladı. İlk geldiği zamanda biraz yapıyordu ama şu an artık rahatsız edici boyuta ulaştı. Mesela LoL oynarken skill atıyorum attığım adam orada değil ama vuruyor, minyona vuruyorum minyon sonradan ölüyor. Sanki görüntü gecikmeli geliyor gibi hissediyorum. Oyunun başlarında çok yaşanmazken dakika 15'ten sonra sürekli sürekli bunu yapmaya başlıyor. Sebebi ne olabilir? Bütün parçaları test ettim OCCT ile hiçbir sorun çıkmadı. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

Pingim maksimum 10-12 bandında. 2 farklı Ethernet kablosu ile denedim çözülmedi.

Başka oyunlarda denediniz mi ya da bazen anlık ping artışları oluyor oraya yansımıyor. Online olmayan elinizin altında bir oyun varsa bir de onda dener misiniz aynı problem olacak mı?

Başka oyunlarda denediniz mi ya da bazen anlık ping artışları oluyor oraya yansımıyor. Online olmayan elinizin altında bir oyun varsa bir de onda dener misiniz aynı problem olacak mı?

Eve geçince indirip deneyeyim. Çok ilginç bir sorun, ama internetle ilgili olduğunu düşünmüyorum daha bu PC'yi alırkenki sattığım PC de aynı kabloyu kullanıyordum bir sorun yoktu 1 ay önce falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eve geçince indirip deneyeyim. Çok ilginç bir sorun, ama internetle ilgili olduğunu düşünmüyorum daha bu PC'yi alırkenki sattığım PC de aynı kabloyu kullanıyordum bir sorun yoktu 1 ay önce falan.

Ben ilk defa karşılaşıyorum. Belki aynı sorunla karşılaşan birileri vardır ama bu sorun ping bazlı oluyor. Offline bir oyunda da oluyorsa ona göre tekrar bakılır.

Bahsettiğiniz bu sorun ekran kartı ile ilgili durmuyor. İnternet bağlantınız ile ilgili büyük ihtimalle. Başka oyunlarda test edin ve mümkünse internet gerektirmeyen oyunlar olsun.

Bahsettiğiniz bu sorun ekran kartı ile ilgili durmuyor. İnternet bağlantınız ile ilgili büyük ihtimalle. Başka oyunlarda test edin ve mümkünse internet gerektirmeyen oyunlar olsun.

Akşam eve gidince deneyeceğim sizler söyledikçe bana da bu durum mantıklı gelmeye başladı. Ama pingim 10-12 gözükürken böyle olmasını anlayamadım.

Geri
Yukarı